• $7,4232
  • €8,9496
  • 408.799
  • 1537.88
30 Ocak 2021 Cumartesi 00:17 | Son Güncelleme:

Sol Yanım dizisinin Serra'sı Özge Yağız takipçilerini güzelliğiyle büyüledi

Sol Yanım dizisinin Serra'sı Özge Yağız takipçilerini güzelliğiyle büyüledi

Yemin dizisindeki Reyhan rolü ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Özge Yağız, Sol Yanım'ın Serra'sı ile ekranlarda yer almaya devam ediyor. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Özge Yağız son paylaşımı ile yine çok konuşuldu.

Özge Yağız'ın yeni paylaşımı hayranlarını mest etti. Özge Yağız, başrollerini Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli gibi oyuncular ile paylaştığı Sol Yanım dizisinde Serra rolü ile ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Güzel oyuncu Instagram'dan paylaştığı yeni pozu ile dikkatleri üzerine çekti. Ünlü isme hayranları sosyal medyada büyük ilgi gösterdi. 

Star TV'nin sevilen gençlik dizisi Sol Yanım'da Serra karakterine hayat veren Özge Yağız güzelliği ile büyülemeye devam ediyor.  Çarşamba akşamları yayınlanan başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli gibi oyuncuların yer aldığı Sol Yanım'ın dizisi ile ekranlarda yerini alan genç oyuncu, her yaptığı paylaşım ile adından söz ettiriyor.

Takipçilerinin yakın markajında olan 27 yaşındaki yetenekli isim, Instagram hesabından paylaştığı sarı bereli set pozu ile güzelliğini yine gözler önüne serdi ve hayranlarından sosyal medyada büyük ilgi gördü. İşte o kare...

Öte yandan genç oyuncu pilates yaptığı anın görüntüsünü de hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmedi. 

<p>İlk etapta atışlarda biraz başarısız olsa da eğitimini  alarak ve kurallara uyarak gerçekleştirdi

Bordo berelinin poligon macerası Zeki Gümüş'le Rastgele'de

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi