• $7,4193
  • €8,9675
  • 413.334
  • 1471.39
15 Şubat 2021 Pazartesi 20:52 | Son Güncelleme:

Yaşar Alptekin kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Yaşar Alptekin'in ölen eşi Nilgün Altınyay kimdir?

Yaşar Alptekin kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli" Yaşar Alptekin'in ölen eşi Nilgün Altınyay kimdir"

Eşinin vefatından sonra yıkılan ve kendini hayır işlerine adayan Yaşar Alptekin bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının konuğu oldu. Yaşar Alptekin kimdir, kaç yaşındadır, aslen nereli? Yaşar Alptekin'in ölen eşi Nilgün Altınyay kimdir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Yaşar Alptekin erken yaşlarda mankenliğe başladı; sonra oyunculuğa başlayarak dizilerde, sinema filmlerinde oynadığı rollerle hemen fark edildi. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Eşinin ölümünden sonra kendini hayır işlerine veren Yaşar Alptekin bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Yaşar Alptekin hakkında araştırmalar da hız kazandı. Yaşar Alptekin kimdir, kaç yaşındadır, aslen nereli? Yaşar Alptekin'in ölen eşi Nilgün Altınyay kimdir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Yaşar Alptekin'e dair merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

YAŞAR ALPTEKİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Yaşar Alptekin, (d. 10 Mart 1962; Şarköy, Tekirdağ), Türk manken, dansçı ve oyuncu.Alptekin erken yaşlarda mankenliğe başladı; sonra oyunculuğa başlayarak dizilerde, sinema filmlerinde oynadığı rollerle hemen fark edildi; özellikle Lambada (Gençlik Ateşi) filmiyle hem oyuncu hem dansçı kimliğiyle ön plana çıktı. Bazı özel TV kanallarında çeşitli tanıtım filmlerinde yer aldı.

Hac görevini yerine getirmek için kutsal topraklara da giden Alptekin, Düzceli Mehmet isimli bir tiyatro oyununda yer almıştır.

İlk evliliğinden 1 kızı bulunan Yaşar Alptekin, kızının annesi Nilgün Altınyay ile ikinci kez nikah masasına oturdu.

NİLGÜN ALTINYAY KİMDİR?

Modacı Nilgün Altınyay, 1956 tarihinde dünyaya geldi. O dönem aralarındaki 8 yaş farkı nedeniyle eleştirilen Nilgün Altınyay, verdiği bir röportajda "Yaş farkı çok önemli değil, evlilikte önemli olan aşktır" açıklamasında bulunmuştu. Yaşar Alptekin'den önce 1973 yılında müteahhit Yavuz Altınyay'la ile evlenen Nilgün Altınyay, 16 yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştı. 1991 yılında Yaşar Alptekin ile nikah masasına oturan Nilgün Altınyay'ın ikinci evliliği ise 1995 yılında sona erdi. 4 yıl evli kalan ikilinin Ayris Alptekin isminde bir kızı var. İlk eşinin soyadını taşımayı sürdüren Nilgün Altınyay, boşanma nedenini "Eşim çalışmama karşıydı ama ben kararlıydım. Boşandık." Sözleriyle dile getirmişti. Nilgün Altınyay, 22 yıl sonra Yaşar Alptekin ile yeniden evlendi.

Aslı Hünel kimdir, kaç yaşındadır? Aslı Hünel aslen nereli, eşi kimdir?

<p>Antarktika'da Brunt Buz Sahanlığı'ndan 1,270 kilometrekarelik büyük bir parça buzul, çatlayarak k

Antarktika'dan korkutan görüntü: 1,270 kilometrekarelik buzul parçası kopma noktasına geldi

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek