• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
15 Şubat 2021 Pazartesi 20:53 | Son Güncelleme:

Aslı Hünel kimdir, kaç yaşında? Aslı Hünel aslen nereli, eşi kimdir?

Aslı Hünel kimdir, kaç yaşında" Aslı Hünel aslen nereli, eşi kimdir"

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konukları arasında yer alan isimlerden biri de Aslı Hünel oldu. Aslı Hünel kimdir, kaç yaşındadır? Aslı Hünel aslen nereli, eşi kimdir? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. Annesi Arap, babası Selanik göçmeni olan Aslı Hünel 4 Haziran 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Aslı Hünel ve eşi Savaş Yurtsever'e dair merak edilenlerin tümünü sizler için derledik...

Aslı Hünel Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Aslı Hünel kimdir, kaç yaşındadır? Aslı Hünel aslen nereli, eşi kimdir? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. Annesi Arap, babası Selanik göçmeni olan Aslı Hünel 4 Haziran 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Ünlü oyuncu Saruhan Hünel'in kardeşidir. İşte hakkında tüm merak edilenler...

ASLI HÜNEL KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Annesi Arap, babası Selanik göçmeni olan Aslı Hünel 4 Haziran 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Ünlü oyuncu Saruhan Hünel'in kardeşidir. Çok küçük yaşlarda şan dersleri alan Aslı Hünel, müzik kariyerine 14 yaşında Üsküdar Musuki Cemiyeti'nde başladı.

Aslı Hünel 11 Nisan 2018 tarihinde Savaş Yurtsever ile nikah masasına oturdu. Baltalimanı'nda bir mekanda gerçekleşen düğüne sanat dünyasından pek çok isim katıldı.

SAVAŞ YURTSEVER KİMDİR?

Savaş Yurtsever 1975 yılında dünyaya geldi. İş adamı olan Savaş Yurtsever 1998'de bir araba markasında satış danışmanı olarak sektöre girdi. 2011 yılından beri bir otomobil firmasında Otomobil Satış Müdürü olarak devam etmektedir.

Yaşar Alptekin kimdir, kaç yaşındadır, aslen nereli? Yaşar Alptekin'in ölen eşi Nilgün Altınyay kimdir?

<p>Peki, koronavirüste son durum ne? Aşılarla ilgili yapılan araştırmalar  bize ne söylüyor? Sürü ba

Aşı araştırmaları bize ne söylüyor?

Suya yumurta kırarak balık avladı! Böylesi ne görüldü ne de duyuldu

Biz fark etmeden etrafımızı saran yüzler

Sabahları kendinizi yorgun hissediyorsanız bu karışımı deneyin