• $8,3343
  • €10,0532
  • 477.903
  • 1345.15
30 Mart 2021 Salı 09:42 | Son Güncelleme:

Yalçın Dümer kimdir, kaç yaşındadır? Yalçın Dümer aslen nereli, kaç kez evlendi?

Yalçın Dümer kimdir, kaç yaşındadır" Yalçın Dümer aslen nereli, kaç kez evlendi"

Gözlerden uzak bir yaşam süren Yalçın Dümer, bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Yalçın Dümer kimdir, kaç yaşındadır? Yalçın Dümer aslen nereli, kaç kez evlendi? gibi soruların yanıtları tüm izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Oyuncu Ekrem Dümer'in oğlu olan Yalçın Dümer, 1965 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. İşte hakkında tüm merak edilenler..

Yalçın Dümer geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kızına olan hasretini dile getirmişti. 3 yıldır kızını görmediğini ve onu çok özlediğini söyleyen Yalçın Dümer bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Yalçın Dümer kimdir, kaç yaşındadır? Yalçın Dümer aslen nereli, kaç kez evlendi? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı.

YALÇIN DÜMER KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Oyuncu Ekrem Dümer'in oğlu olan Yalçın Dümer, 1965 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. Konservatuar öğrencisiyken babasından izin giderek Şehir Tiyatrolarına girdi.

1986 yılında yönetmenliğini Başar Sabuncu'nun yaptığı "Asılacak Kadın" adlı sinema filminde Müjde Ar ile birlikte oynadığı rolle tanındı.

1994 yılında senaryosunu Emine Şenliklioğlu'nun yazdığı, "Bize Nasıl Kıydınız" adlı sinema filminde Fatma Belgen ile birlikte rol aldı. Sinema, televizyon oyunculuğu ardından, sunuculuk kariyerine adım attı. İlk olarak 'İşte Müzik, İşte Eğlence'adlı programı sundu.

Ebru Cündübeyoğlu ile birlikte önce 'Çalar Saat', ardından da 'Sabah Şekerleri' adlı programları sundular. Yalçın Dümer, daha sonra Kanal D'de "Televole" programını sundu.

1998 yılında "Yaşama Hakkı" adlı sinema filminde Filiz Taçbaş, Erol Taş, Fikret Hakan ile başrolleri paylaştı. İlk evliliğini tiyatro sanatçısı Defne Halman ile yapan Yalçın Dümer, 1993 yılında sinema oyuncusu Serpil Çakmaklı ile evlendi. 27 Mayıs 1995 tarihinde boşandı. Bu evlilikten Merve, adında bir kızı var. Ağustos 1998 yılında şarkıcı Esra Balamir ile evlendi. İkili, 1999 yılında boşandı.

Aslı Zen kimdir, gerçek ismi ne? Aslızen aslen nereli, kaç yaşında?

  • Yalçın Dümer kimdir
  • Yalçın Dümer kaç yaşında
  • Yalçın Dümer nereli
  • Yalçın Dümer kaç kez evlendi
  • esra balamir
  • Yalçın Dümer
<p><span>Gaziantep'in meşhur yemeği çağla aşı Ramazan'da yoğun ilgi görüyor. Antep'te özellikle ilkb

Gaziantep'in sadece ilkbaharda yapılan çağla aşı tarifi

TBMM'nin açılışının 101. yılı

Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuk sevgisi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Anıtkabir'i ziyaret etti