• $8,058
 • €9,6752
 • 460.376
 • 1408.14
30 Mart 2021 Salı 09:41 | Son Güncelleme:

Aslı Zen kimdir, gerçek ismi ne? Aslızen aslen nereli, kaç yaşında?

Aslı Zen kimdir, gerçek ismi ne" Aslızen aslen nereli, kaç yaşında"

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Aslı Zen, bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Aslı Zen kimdir, gerçek ismi ne? Aslızen aslen nereli, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Aslı Zen, 1977 yılında İstanbul Kanlıca'da dünyaya geldi. Aslı Zen adıyla tanıdığımız sanatçının tam adı, Aslı Zen Yentur'dur. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Star Tv'nin sevilen gündüz kuşağı programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının konuğu bugün ünlü şarkıcı ve oyuncu Aslı Zen oldu. Aslı Zen kimdir, gerçek ismi ne? Aslızen aslen nereli, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Aslı Zen adıyla tanıdığımız sanatçının tam adı, Aslı Zen Yentur'dur. Anne ve babasının boşanmasından sonra babaannesinin yanında büyüdü. İşte hakkında tüm merak edilenler...

ASLI ZEN KİMDİR, GERÇEK İSMİ NE?

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Aslı Zen, 1977 yılında İstanbul Kanlıca'da dünyaya geldi. Aslı Zen adıyla tanıdığımız sanatçının tam adı, Aslı Zen Yentur'dur. Anne ve babasının boşanmasından sonra babaannesinin yanında büyüyen Aslı Zen, Kandilli Kız Lisesi'nin ortaokul kısmında okurken, okulu şarkıcı olma hayali ile terk etti. 17 yaşında iken annesini bulmak ve şarkıcı olmak için evden kaçtı. Aslı Zen'in hayatı reklam ve TV piyasasında olan Nahit Altıparmak ile değişti. İlk olarak Rumelihisarı'nda bir barda çalıştı. Hem barda çalışıyor hem de arada bir şarkı söylüyordu. Yedi yaşında Arif Sağ ile ilk halk konserine çıktı. Sonrasında Sezen Aksu'yu keşfedince o tarzdan vazgeçti.

Önceleri, Meral Okay sayesinde 14 tane dizi filmde oynadı, bir firmanın reklâm yüzü oldu, bir sinema filminde oynadı. Buralardan kazandığı para ile evine stüdyo kurdu, bir aranjör arkadaşıyla stüdyoya kapanıp, şarkı yapmaya başladı. Bu dönem içinde, çevresini kullanarak, bestelerini ünlü isimlere verdi. Derken ilk şarkısını İzel Çeliköz seslendirdi. Aslı Zen, Sezen Aksu, Emel Müftüoğlu gibi birçok ünlünün vokalistliğini yaptı.

Aslı Zen, profesyonel sanat hayatına 2000 yılında 23 yaşında iken başladı. Bugüne kadar, Ferhat Göçer, Fatih Ürek, Demet Akalın, İbrahim Tatlıses, İzel Çeliköz, Hakan Peker, Rober Hatemo, Tuğba Özerk, Yıldız Kaplan, Pınar Aylin, Şebnem Bal, Hilal Cebeci, Esra Balamir, Gizem Özdilli, Yeşim Erçetin gibi şarkıcılara bestelerini verdi.

2008 yılında ilk albümü "Şerefe" piyasaya çıktı. Aslı Zen, 2012 yılında dört yıllık bir aradan sonra ikinci stüdyo albümü 'Işık' ile dinleyicileriyle tekrar buluştu.

Aslı Zen, 9 Şubat 2009 tarihinde o zaman Denizlispor'un kalecisi Okan Karabulut ile evlendi. Bu evliliğinden 2010 yılında Mayra Esma Karabulut adından bir kız çocuğu oldu. Ailesi ile birlikte İzmir Karşıyaka'da yaşayan Aslı Zen, 16 Ağustos 2015 tarihinde İzmir'de eşinden boşandı.

Yalçın Dümer kimdir, kaç yaşındadır? Yalçın Dümer aslen nereli, kaç kez evlendi?

 • Aslı Zen kimdir
 • Aslı Zen kaç yaşında
 • Aslı Zen aslen nereli
 • Aslızen kim
 • Aslızen gerçek ismi
 • Aslızen yaşı
 • Aslızen aslen nereli
<p>Baklava Ramazan menülerinin en özel tamamlayıcısı. Çıtır çıtır baklava yapmak kolay değil. Şef Ra

Çıtır çıtır baklava yapmanın 3 püf noktası

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de