• $7,4124
  • €9,0088
  • 442.016
  • 1540.21
16 Ocak 2021 Cumartesi 17:55 | Son Güncelleme:

Vartolu Çukur'a dönecek mi? Vartolu Sadettin Çukur'a ne zaman dönecek, diziden ayrıldı mı?

Vartolu Çukur'a dönecek mi" Vartolu Sadettin Çukur'a ne zaman dönecek, diziden ayrıldı mı"

Pazartesi akşamlarının sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur bu akşam yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Heyecan dolu sahnelerin yer alacağı Çukur'da bu akşam Erdenet'lerin sonunu getirmek için hız kesmeden devam eden Yamaç, bir sonraki hedefe ulaşmak için büyük bir saldırı gerçekleştirecek. Bu esnada Vartolu Çukur'a dönecek mi? Vartolu Sadettin Çukur'a ne zaman dönecek, diziden ayrıldı mı? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı.

Fenomen dizi Çukur bu akşam yeni bölümüyle izleyicisini ekrana kilitlemeyi başaracak. Heyecan dolu sahnelerin ekrana geleceği yeni bölümde Vartolu Çukur'a dönecek mi? Vartolu Sadettin Çukur'a ne zaman dönecek, diziden ayrıldı mı? gibi soruların yanıtları izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Vartolu Sadettin nerede? İşte tüm merak edilenler..  

VARTOLU ÇUKUR'A DÖNECEK Mİ?

Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'in diziden ayrıldığına yönelik iddialar gündeme gelmişti. Resmi bir açıklama gelmemesi ile birlikte Vartolu, Yamaç'ın isteği üzerine Afganistan'a gönderilmişti.

ÇUKUR VARTOLU NE ZAMAN DÖNECEK?

Temmuz ayında oğlu Marsel’in dünyaya gelmesinden sonra diziden biraz zaman isteyen Erkan Kolçak Köstendil, bu arada bir Youtube projesiyle ilgilendi. Oyuncu, Çukur’un hikayesinden bir süre için uzaklaştı ama bir başka sürprizle hayranlarının karşısına çıktı.

VARTOLU SADETTİN ÇUKUR'A DÖNECEK Mİ?

Yamaç, Vartolu'dan Afganistan'a gitmesini isteyince Vartolu isteksiz de olsa kabul etmişti. Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'in diziden ayrılacağına yönelik iddialar gündeme gelmişti. Ancak Ay Yapım tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Bu sebeple Vartolu Saadettin'in geri dönmesi bekleniyor. Vartolu'nun Çukur'a ne zaman döneceğine dair de henüz bir açıklama gelmedi.

Çukur 112. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Çukur 111. bölümde neler yaşanacak?

<p><span>İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri HDP Binası'na 6 saatlik

Kandil değil HDP binası

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyayı şok eden iddia! ''Yolcu uçağı lazer silahıyla vurularak düşürüldü!''

Koronavirüs aşılarının 2. partisi Türkiye'ye geldi