• $7,4154
  • €8,9755
  • 437.351
  • 1456.72
12 Ocak 2021 Salı 10:28 | Son Güncelleme:

Çukur 111. bölümde neler oldu? Çukur 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 111. bölümde neler oldu" Çukur 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Show Tv'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Çukur 111. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Heyecan ve aksiyon dolu sahneleri ile izleyicisini ekrana kilitleyen Çukur'da yine nefesler kesildi. Yamaç ve Çukur, Cengiz'in işini bitirmek için harekete geçerken, Cumali'nin yaralandığı ve Yamaç'ın tehlikede olduğu anlar dikkat çekti. Saldırıyı gerçekleştiren gizemli kişinin kim olduğu ise büyük merak konusu oldu.

Çukur 111. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Erdenet'lerin sonunu getirmek için hız kesmeden devam eden Yamaç, bir sonraki hedefe ulaşmak için büyük bir saldırı gerçekleştiriyor. Nefesleri kesen bu aksiyon sırasında Yamaç ve Çukur'un başına gelenler merak konusu oluyor. Çukur 112. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Çukur 111. bölümde neler oldu? İşte tüm merak edilenler..

ÇUKUR 112. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Çukur 112. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

ÇUKUR 111. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Erdenet'lerin sonunu getirmek için hız kesmeden devam eden Yamaç, bir sonraki hedefe ulaşmak için büyük bir saldırı gerçekleştirecek. Nefesleri kesen bu aksiyon sırasında Yamaç ve Çukur’un başına gelenler merak konusu olacak.

Etrafındaki koruma duvarı gittikçe zayıflayan Cengiz, çareyi Çağatay’ı yeniden safına çekmekte bulurken, Çağatay’ın oyunu sürpriz gelişmelere sebep olacak. Ogeday’ın ölümü sonrası Cengiz’e öfkeli olan Kulkan, beklemediği bir yerden yardım teklifi alacak.

Aksiyon dolu anların sonunda Koçovalılar, Erdenet ailesinden bir ismin daha sonunu getirerek intikamlarına devam edecek. Çukur yeni bölümüyle Pazartesi akşamı 20.00'de Show TV'de.

ÇUKUR OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Vartolu Çukur'a dönecek mi? Vartolu Sadettin Çukur'a ne zaman dönecek, diziden ayrıldı mı?

<p>Mardin'de akrabalar arasında çıkan kavga silahlı çatışmaya dönüştü. Kameralara yansıyan görüntüle

Aksiyon filmi değil gerçek: Araçla gelip dehşet saçtılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yıldırım çarpmasının vücutta bıraktığı ilginç izler

Eren-5 operasyonunda 53 sığınak ile 62 depo kullanılamaz hale getirildi