• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
26 Mart 2021 Cuma 18:44 | Son Güncelleme:

Survivor sunucusu Murat Ceylan ile Pınar Tartan aşkının ilk karesi ortaya çıktı

Survivor sunucusu Murat Ceylan ile Pınar Tartan aşkının ilk karesi ortaya çıktı

Murat Ceylan-Pınar Tartan aşkının ilk karesi ortaya çıktı. Survivor yarışmasıyla ünlenen Murat Ceylan'ın Türkiye güzellerinden Pınar Tartan ile birlikteliği ünlü ismin sosyal medya paylaşımı ile belgelendi. Survivor sunucusunun "İyi ki doğdun iyi ki sen" notunu düştüğü ve sevgilisinin karşılıksız bırakmadığı paylaşımı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Acun Ilıcalı'nın sevilen yarışma programı Survivor ile tanınan ve şimdiler de Survivor 2021'in sunuculuğunu üstlenen Murat Ceylan'ın Miss Turkey 2017 ikincisi Pınar Tartan ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Ünlü Survivor sunucunun sosyal medyadan sevgilisi Pınar Tartan'ın doğum gününü kutladığı aşk dolu paylaşımı ile bu birliktelik belgelendi.

31 yaşındaki Murat Ceylan gönlünü 24 yaşındaki Miss Turkey 2017 ikincisi Pınar Tartan'a kaptırdı. Şimdilerde TV 8'de ekrana getirilen Survivor yarışmasında sunucu olarak seyirci karşısına çıkan Murat Ceylan sevgilisi ile birlikte yer aldıkları karesini Instagram hesabından paylaştı.

Murat Ceylan'In Instagram story'sinden "İyi ki doğdun iyi ki sen" notunu düşerek yaptığı romantik paylaşımına sevgilisi Pınar Tartan'da kayıtsız kalamadı.

Ünlü güzel de kendi story'sinden aynı paylaşıma kalp emojisi ekleyerek paylaştı. Herkese aşklarını duyuran ünlü çiftin paylaşımları sosyal medyada ilgi gördü.

Mert Fırat-İdil Fırat çifti 'aldatma' iddialarına ilişkin sessizliğini bozdu

Demet Özdemir'in Matrix halleri dikkat çekti

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü