• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
26 Mart 2021 Cuma 21:47 | Son Güncelleme:

Mert Fırat-İdil Fırat çifti 'aldatma' iddialarına ilişkin sessizliğini bozdu

Mert Fırat-İdil Fırat çifti 'aldatma' iddialarına ilişkin sessizliğini bozdu

Kefaret dizisinin yıldızı Mert Fırat'ın eşi İdil Fırat'ı aldattığı iddiaları sosyal medyayı sallamıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen aldatma iddiaları karşısında Mert Fırat-İdil Fırat çifti sessizliğini bozdu. Ünlü çift, avukatları aracılığıyla flaş açıklamalarda bulundu.

Mert Fırat eşi İdil Fırat'ı aldattığı yönünde çıkan iddialar ile magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Aldatma iddialarıyla magazin gündemine damga vuran Mert Fırat- İdil Fırat çiftinden beklenen açıklama geldi.

Fox TV'nin sevilen dizisi Kefaret'in Sinan Komiser'i olarak ekranlara gelen Mert Fırat'ın 19 ve 27 yaşındaki iki genç kız ile konuştuğu ve eşi İdil Fırat'ı aldattığı iddiaları sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Ünlü çiftten avukatları aracılığıyla aldatma iddialarına ilişkin flaş bir açıklama geldi.

ÜNLÜ ÇİFT SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Mert Fırat hakkında çıkan aldatma iddialarıyla magazin gündemine damga vurmuştu. Konuyla ilgili Mert Fırat cephesinden nasıl bir açıklama geleceği merak konusu olmuştu. Beklenen açıklama nihayet geldi. Aldatma iddiaları üzerine harekete geçen Mert Fırat-İdil Fırat çifti, avukatlarının aracılığıyla ortak bir açıklamada bulundu. İşte o açıklama:

Değerli Basın Mensupları,

Mert Fırat&İdil Fırat çiftinin avukatı Mehmedali Barış Beşli tarafından gönderilen basın açıklamasını aşağıda paylaşıyoruz:

Kamuoyunun dikkatine,

Müvekkilim Mert Fırat ile ilgili olarak internet ortamında, sosyal medyada iki yıldır süregelen sistemli ve düzenli olarak asılsız suçlamalarla paylaşımlar yapılmaktadır.

Müvekkile ve ailesine karşı yapılan ve sistematik şekilde devam eden asılsız ithamlar, hakaret ve saldırılar ile ilgili, daha önce de takipçisi, davacısı olduğumuz gibi yine bugün de gerekli hukuki süreç İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde başlatılmıştır,

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

26.03.2021

Av. Mehmedali Barış Beşli

İddialar yalanlandı ve hukiki süreç başlatıldı.

Mert Fırat, Eylül 2018'de hayatını sosyetenin tanınmış isimlerinden İdil Fırat ile birleştirmişti. Ünlü çift geçtiğimiz kasım ayında Seyhan Mia adını verdikleri kızlarına kucaklarına almıştı.

Survivor sunucusu Murat Ceylan ile Pınar Tartan aşkının ilk karesi ortaya çıktı

Demet Özdemir'in Matrix halleri dikkat çekti

<h3>Akupunktur Derneği Onursal Başkanı Dr. Murat Topoğlu iftarda tüketilmesi gereken besinleri AKŞAM

İftarda neler tüketmeliyiz?

Adana'da kaçak 1865 kilogram tütün ele geçirildi

Atlantis, Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali'nde yeniden canlanacak

Rusya'ya ait 2 savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti