• $8,1158
  • €9,7766
  • 460.852
  • 1377.23
02 Nisan 2021 Cuma 10:26 | Son Güncelleme:

Survivor Semih Öztürk kimdir, kaç yaşında? Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur kim?

Survivor Semih Öztürk kimdir, kaç yaşında" Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur kim"

Daha önce farklı platformda yer alan ancak asıl çıkışını Survivor ile yapan Semih Öztürk, 2016 sezonunda yarışmıştı. Survivor Semih Öztürk bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oluyor. Survivor Semih Öztürk kimdir, kaç yaşında? Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur kim? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Ütopya ve Survivor yarışmalarıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Semih Öztürk bugün, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Survivor Semih Öztürk kimdir, kaç yaşında? Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur kim? gibi soruların yanıtları merak edilmeye başlandı. Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa'da dünyaya geldi. 2014 yılının Ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı'nın yarışma programı "Ütopya" adlı yarışmada yarıştı.

SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Ütopya ve Survivor yarışmalarıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. İzleyicilerde büyük iz bırakan Semih Öztürk günümüzde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumcu olarak yer almaktadır.

SEMİH ÖZTÜRK'ÜN EŞİ KURRETÜLAYN MATUR KİM?

Kurretülayn Matur, 31 Ekim 1990 tarihinde Ankara'da Keçiören'de dünyaya geldi. Kurretülayn Arapça'da Nur Gözlü demektir. Babası Mardin'li, annesi Ispartalıdır. İstanbul Üniversitesi mezunudur ve İstanbul'da yaşamaktadır. İstanbul Fatih Üniversitesinin Fatih sanat tiyatrosunun oyuncularından biridir.

Kurretülayn Matur, daha önce tiyatro, dizi ve reklamlarında oynadı.

2012 yılında Kanal D'de yayınlanan ilk sezon Ertem Şener'in, 2. Sezon Zuhal Topal'ın sunduğu "Kazanmak İçin 1 Dakika" adlı bir yarışma programına ilk sezon katıldı. Bu yarışmayı kazanarak 16 bin liranın sahibi oldu.

2012 yılında yapımcısı Fatih Aksoy olan ve Vahide Gördüm ve Yetkin Dikinciler'in başrollerinde olduğu "Merhaba Hayat" adlı dizide Dilek karakterini canlandırdı.

2014 yılının Ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı'nın yeni yarışma programı "Ütopya" adlı yarışmada Kurretülayn Matur; Altar Gültekin, Çağdaş Tahsin Yıldız, Gamze Çetinkaya, İnci Satır, İnci Melek Bozkaya, Ahmet Arda Sezen, Murat Rışvan, Özlem Sezgin, Semih Öztürk, Serkan Ercan (Ütopya), Tezcan Fenerliler, Tuğçe Aksoylu, Tuncay Kes, Türkan Gözcü ile yarıştı.

Survivor ve Ütopya gibi yarışmalarla tanınan Semih Öztürk ile nikah masasına oturdu.

Faik Öztürk kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Safiye Soyman ve Faik Öztürk evli mi?

Survivor Sema Aydemir kimdir, kaç yaşında? Sema Aydemir aslen nereli, evli mi?

  • Survivor Semih Öztürk
  • Semih Öztürk kimdir
  • Semih Öztürk kaç yaşında
  • Semih Öztürk aslen nereli
  • Semih Öztürk eşi kim
  • Kurretülayn Matur kimdir
  • Kurretülayn Matur nereli
<p><strong>Süper Lig'in 35. haftasında Fenerbahçe deplasmanda son şampiyon Medipol Başakşehir'e konu

Başakşehir - Fenerbahçe Maç Yorumu

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi