• $8,058
 • €9,6752
 • 460.376
 • 1408.14
02 Nisan 2021 Cuma 10:41 | Son Güncelleme:

Safiye Soyman ve Faik Öztürk evli mi? Faik Öztürk kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Safiye Soyman ve Faik Öztürk evli mi" Faik Öztürk kimdir, kaç yaşında, aslen nereli"

Sanatçı Safiye Soyman ile uzun yıllardır birlikte olan Faik Öztürk, eğlenceli diyaloglarıyla adından söz ettiriyor. Faik Öztürk bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Faik Öztürk kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Safiye Soyman ve Faik Öztürk evli mi? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Astsubay çocuğu olması dolayısıyla farklı illerde ikamet eden Faik Öztürk,, 13 Nisan 1962 tarihinde Elazığ'ın Ağın ilçesinde dünyaya geldi. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Faik Öztürk'ün hayatı katıldığı televizyon programları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Faik Öztürk bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Faik Öztürk kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Safiye Soyman ve Faik Öztürk evli mi? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Faik Öztürk, 13 Nisan 1962 tarihinde Elazığ'ın Ağın ilçesinde dünyaya geldi. Çankaya Lisesi'nde okuyan Öztürk, liseyi yarım bıraktıktan sonra Ankara'daki İstanbul yolunda bir fabrikada temizlik işine girdi.

FAİK ÖZTÜRK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Astsubay çocuğu olması dolayısıyla farklı illerde ikamet eden Faik Öztürk,, 13 Nisan 1962 tarihinde Elazığ'ın Ağın ilçesinde dünyaya geldi. Çankaya Lisesi'nde okuyan Öztürk, liseyi yarım bıraktıktan sonra Ankara'daki İstanbul yolunda bir fabrikada temizlik işine girdi. Bir buçuk sene sonra muhasebeye geçiş yaptı. 1982'de oradan ayrılırken, fabrikanın genel müdür yardımcısıydı.

Faik Öztürk, "Gönül Türküleri" adlı bir de albüm çıkardı. Öztürk, bu albümden elde ettiği geliri şehit ailelerine armağan etti. İkinci albümün gelirini ise kekemelere bağışladı.

Yaptığı bu işlerin yanında Ankara'da bazı işletmelerin sahibidir. Bunların yanı sıra, Dünya Bankası finanslı, yurt dışına ihraç işler yapmaktadır. Bazı firmaların Türkiye temsilcisi olarak askeriyeye malzeme teminleri de yapan Öztürk, Ankara Ticaret Odası'nda 3 dönemdir meclis üyeliği yapmıştır.

SAFİYE SOYMAN VE FAİK ÖZTÜRK EVLİ Mİ?

Faik Öztürk, 1999 yılından bu yana şarkıcı Safiye Soyman ile beraber yaşamaktadır.

SAFİYE SOYMAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Safiye Soyman, 3 Mart 1961 tarihinde Bolu'da dünyaya geldi. Safiye Soyman, 1961 yılında Bolu'da Akpınar Mahallesi'nde bir gecekonduda doğdu. Babası bir hafız olan Safiye Soyman, 13 yaşında görücü usulüyle evlendiği 24 yaşındaki Ziya Akaröz'le on beş yıl evli kalmıştır. Evliliğin ilk üç senesi güzel geçtikten sonra eşinin kumar tutkusu aile bağlarını derinden sarsmaya başlamış ve eşinden gizli ortaokul sınavlarına hazırlanmıştır. Daktilo kurslarına gitmiş ve ortaokulu bitirir bitirmez, bu kez de lise bitirme sınavlarına hazırlanarak liseyi de bitirmiştir. Okul sonrası iş bulma sınavlarına girerek İmar İskan Bakanlığı'na Genel Müdür sekreteri olarak işe girmiştir.

Liseyi bitirdikten sonra da Özer Altın'dan müzik dersleri alarak radyo sınavlarına girmiş ve kazanmıştır. 6 sene Ankara Devlet Klasik Müziği Korosu'nda çalışan Safiye Soyman, bir gün gazinocular kralı Fahrettin Aslan'dan teklif almıştır. Böylece 1996 yılında 35 yaşında Maksim'de sahneye çıktı. Ardından memuriyetten istifa ederek şöhret basamaklarını tırmanmıştır.

Safiye Soyman, ilk evliliğini çocuk yaşta 13 yaşındayken 1974 yılında Ziya Akaröz ile yapmış bu evlilikten Ümran Erler adında bir kızı (d. 1975) ve Harun (d. 1977) adında bir oğlu olmuştur. Daha sonra 1985 yılında Ziya Akaröz ile boşanmıştır.

Survivor Sema Aydemir kimdir, kaç yaşında? Sema Aydemir aslen nereli, evli mi?

Survivor Semih Öztürk kimdir, kaç yaşında? Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur kim?

 • Faik Öztürk kimdir
 • Faik Öztürk kaç yaşında
 • Faik Öztürk aslen nereli
 • Faik Öztürk evli mi
 • Safiye Soyman kim
 • Safiye Soyman yaşı
 • Safiye Soyman nereli
 • fatik öztürk Safiye Soyman evli mi
<p>Zonguldak'ta Emniyet Müdürlüğü'nde görevli trafik polisi Mustafa Dönmez, koronavirüs tedavisi gör

Zonguldak'ta trafik polisi koronavirüse yenik düştü... Acı detay ortaya çıktı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı