• $7,3922
  • €8,9841
  • 442.844
  • 1546.86
01 Ocak 2021 Cuma 09:23 | Son Güncelleme:

O Ses Türkiye 2021 birincisi ne kazanacak? O Ses Türkiye yılbaşı ödülü belli oldu!

O Ses Türkiye 2021 birincisi ne kazanacak" O Ses Türkiye yılbaşı ödülü belli oldu!

Pandemi nedeniyle bu yıl çekimleri yapılmayan O Ses Türkiye yılbaşı programıyla ekrana geliyor. Gelenekselleşen O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde yine heyecanlı dakikalar yaşanacak. Birbirinden ünlü yarışmacıların yer aldığı O Ses Türkiye izleyicisini ekrana kilitleyecek. O Ses Türkiye yılbaşı ödülü nedir? O Ses Türkiye 2021 birincisi ne kazanacak? gibi soruların yanıtları da merak konusu oldu. İşte tüm detaylar..

Milyonların heyecanla beklediği ve bir klasik haline gelen O Ses Türkiye yılbaşı özel programı başladı. Tüm izleyiciler O Ses Türkiye yılbaşı ödülü nedir? O Ses Türkiye 2021 birincisi ne kazanacak? gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde birbirinden eğlenceli konuklar ekrana gelerek performanlarını sergileyecekler. 

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖDÜLÜ NEDİR?

O Ses Türkiye yılbaşı ödülünü Acun Ilıcalı canlı yayında açıkladı. Bu sene birinci olan kişinin ödülü yeni sezonda geçerli olacak. Birinci olan, 3 fazla blok ve 3 fazla yarışmacı seçme hakkını kazanacak.

O SES TÜRKİYE YILBAŞI YARIŞMACILARI KİMLER?

O Ses Türkiye sahnesinde bu kez yarışmacılar değil birbirinden ünlü isimler olacak. Kerem Bursin, Hande Erçel, Ezgi Mola, Cemal Can Canseven, Aleyna Tilki, Mert Fırat, Serhat Kılıç, Enis Arıkan, Hasan Can Kaya, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Özge Özder, Sinan Güleryüz, Miray Daner, Ayça Ayşin Turan, Nazlı Çelik, Burcu Özberk, Saadet Özsırkıntı, Mustafa Mert Koç ve Hakan Çalhanoğlu sahneye çıkıp en sevdikleri şarkıları söyleyecekler.

O SES TÜRKİYE 2021 JÜRİLERİ KİM?

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yapacağı O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel bölümünde jüri üyeleri ise Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk oldu. 

O Ses Türkiye yılbaşı şampiyonu kim? O Ses Türkiye 2021 kazananı kim oldu?

<p>Faizler tarafında geçen haftadan beri değişen bir şey olmadığını kaydeden 24 TV Ekonomi Müdürü Sa

Piyasalar bugün neyi fiyatlıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyanın en saçma yasakları! Bunları ilk kez duyacaksınız

Kırıkkale'de polis merkezi önünde silahlı kavga: 1 yaralı