• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
08 Mayıs 2020 Cuma 05:55 | Son Güncelleme:

Ne Kurtlar Vadisi ne EDHO! İşte Oktay Kaynarca'nın unutamadığı dizi

Ne Kurtlar Vadisi ne EDHO! İşte Oktay Kaynarca'nın unutamadığı dizi

Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de Hızır Çakırbeyli karakterleriyle gönüllere taht kuran Oktay Kaynarca'nın kısa süren ama unutamadığı bir dizisi var!

Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır karakteri ile fenomen olan Oktay Kaynarca, benzer bir başarıyı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de yaşıyor. Hızır Çakırbeyli olarak 5 sezondur ekranda yer alan oyuncu, bu karakterini de unutulmazlar arasına ekledi.

Ünlü oyuncunun kariyerinde iz bırakan ve reytinglerde sorun yaşadığı için kısa süren diziler de var. Bunlardan birisi de 2012 yılında yayınlanan Ustura Kemal isimli diziydi. Naz Elmas ve Emre Kınay ile başrolü paylaşan Kaynarca, 14 bölüm süren diziyle yine unutulmaz bir role imzasını attı.

Ustura Kemal karakteri Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerinde İstanbul’da yaşayan bir vatansever ve kabadayı idi. Yiğit ve namuslu olan Ustura Kemal, sert görünse de iyi bir kalbi vardı. Büyük saygı gören Ustura Kemal karakterini unutmayan Oktay Kaynarca, instagram hesabından video paylaştı.

Oktay Kaynarca, şarkı söylediği sahneyi instargam hesabından yayınlayarak hayranlarını mutlu etti. Oyuncu, “İçimden geldi bu sabah Ustura’ya bi selam çakalım dedim” mesajıyla aşağıdaki videoyu yayınladı.

Pinhani ve Kavak Yelleri ekibi 9 yıl sonra bir arada! İşte ‘Dön Bak Dünyaya' klibi...

<h3>Aşıda ikinci parti ne zaman gelecek?</h3><h3>BAŞKAN ERDOĞAN AÇIKLADI</h3><p>Başkan Erdoğan, Çin'

22 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

1 milyon kibritle öyle bir şey yaptı ki

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yarıyıl tatili zilini çaldı