• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
05 Ocak 2021 Salı 21:53 | Son Güncelleme:

TRT 1 yayın akışında Masumlar Apartmanı 17. yeni bölüm neden yok? Masumlar Apartmanı 5 Ocak tarihinde yeni bölüm var mı?

TRT 1 yayın akışında Masumlar Apartmanı 17. yeni bölüm neden yok" Masumlar Apartmanı 5 Ocak tarihinde yeni bölüm var mı"

Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanına yönelik aramalar sürüyor. Dizinin sevenleri TRT 1 yayın akışında 17. yeni bölümünü göremeyince Masumlar Apartmanı bu akşam var mı? TRT 1 yayın akışında Masumlar Apartmanı 17. yeni bölüm neden yok? sorularının yanıtını aramaya koyuldu. Dizi tüm zamanlarda reyting rekorları kırarken yaşanan olaylarda izleyenleri derinden etkiliyor.

Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı yeni bölümde yaşanacaklara dair ipuçları veriyor. BU hafta çoğu dizi ekrana yeni bölümleri ile gelmedi. Bugün dizinin yeni bölümü yayınlanması gerekiyordu. Reytingleri toz duman eden yapımda senaryonun sürükleyici olması diziyi daha üst seviyelere taşıyor. Peki, Masumlar Apartmanı bu akşam var mı? TRT 1 yayın akışında Masumlar Apartmanı 17. yeni bölüm neden yok?

MASUMLAR APARTMANI 17. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman gelince haberimize eklenecektir.

Bu akşam EDHO var mı? ATV yayın akışında EDHO neden yok, yeni bölüm ne zaman?

Hekimoğlu 32. bölüm bu hafta yok mu, neden yok? Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman?

MASUMLAR APARTMANI BUGÜN (5 OCAK) VAR MI?

Masumlar Apartmanı bugün ekranda yeni bölümü ile yer almayacak. Dizi 1 haftalık yeni yıl tatili sebebiyle ara verdi. Masumlar Apartmanı 12 Ocak Salı günü izleyenlerinin karşısına çıkacak. 

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Safiye, Naci’nin mesajı görüp görmediği endişesiyle kıvranırken, Naci ise bambaşka bir sıkıntı içindedir. Eski eşi Gülru’nun çıkıp gelmesi tüm dengesini sarsmıştır. Gülben ise ablasındaki değişime tanık olmaktan mutlu, küçük müdahalelerle Safiye ve Naci’yi bir araya getirmek için çabalamaktadır. Tam başarıya ulaştığını düşünürken ortaya çıkan bir yabancı, Safiye’nin tüm dünyasını yıkacak bir sırrı öğrenmesine neden olur.

Ege’nin Haluk’u eve getirmesi, İnci’nin duygularını altüst eder. İnci, Ege ve dedesine belki de bugüne kadar hiç göstermediği bir tepkiyi gösterir. Han ve İnci, bütün bu olayların üstüne radikal bir karar alırlar.

<h3>Siyasetin gündemi reform ve ittifak çalışmaları oldu. Peki muhalefet neden reform ve ittifak çal

Siyasetin gündeminde ne var?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İğneada'da 250 tekne hamsi peşinde! Kasalar dolusu hamsiyle dönüyorlar

Hastane kapısında 5 gün sahibini bekleyen vefalı köpek Boncuk, dünya basınında