• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
05 Ocak 2021 Salı 21:55 | Son Güncelleme:

ATV yayın akışında EDHO 179. yeni bölüm neden yok? EDHO 5 Ocak var mı?

ATV yayın akışında EDHO 179. yeni bölüm neden yok" EDHO 5 Ocak var mı"

Bu akşam EDHO izleyicisi ile bulaşamayacak. Reytingleri tozu dumana katan dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ATV'in 5 Ocak Tv yayın akışında yer almadı. Dizinin yerine geçen hafta ilk bölümü ile ekran gelen Akıncı tekrar bölümü konuldu. EDHO bu akşam var mı? ATV yayın akışında EDHO 179. yeni bölüm neden yok?

Her salı ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam yayınlanmayacak. Güçlü oyuncu kadrosu ile adından sıkça söz ettiren dizide yaşanan olaylar izleyicileri ekrana kilitliyor. Bu hafta birçok yapım ekranda yeni bölümleri ile yayınlanmayacak. EDHO takipçileri de ATV yayın akışında dizinin yerine Akıncı tekrar bölümü ile karşılaştı. EDHO bu akşam var mı? ATV yayın akışında EDHO 179. yeni bölüm neden yok?

BU AKŞAM EDHO VAR MI?

Bu akşam EDHO ekrana gelmeyecek. Yerine Akıncı 1.bölümü yayınlanacak. Dizi, yılbaşı nedeniyle 1 haftalık araya girdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 12 Ocak Salı günü ATV'de olacak.

5 Ocak Salı bu akşam Masumlar Apartmanı yok mu? Masumlar Apartmanı 17. yeni bölüm fragmanı...

EDHO SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

İhaneti kaldıramayan Tipi'nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozar. Alpaslan'ın kararında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, aynı çoğunluğu masa kurallarına uymayan Tipi'nin oylamasında yakalamak ister. Tipi'yi ortadan kaldırmak için İlyas Çakırbeyli'den masayı toplamasını talep eder. Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmaz'la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli'nin ortadan kaldırılması için de plan yapar.

Hekimoğlu 32. bölüm bu hafta yok mu, neden yok? Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman?

Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipi'nin hayatını kurtarmak için mücadele eder. Hızır Çakırbeyli'nin yaptığı planda en büyük sorun ise hayatını kurtarmaya çalıştığı dostu Tipi'dir. Gönül'üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli'nin işini zora sokar. Çakırbeyli ailesinin yanı sıra Façalı ailesinde de ortalık durulmaz. Emine Façalı, masada kardeşi Tipi'nin oylamasında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalı'yı sıkıştırır.

Hızır Çakırbeyli, Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da içlerindeki haini bulmak için plan yapar. Okların Bahar'ı göstermesinden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli'nin yine de içine kurt düşer. Haini ortaya çıkarmak için Ceylan Çakırbeyli ile birlikte plan yapan, Hızır Çakırbeyli, adım adım haine yaklaşır. Çakırbeyli ailesi ve dostları ise en büyük darbeyi her sırlarını bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebru'dan alacaklardır.

Ceylan Çakırbeyli, çantasındakini sırdaşı Ebru'ya mı yoksa eşini elinden alan Bahar'a mı doğrultacağına henüz karar vermemiştir.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Karıncaların şaşırtan gücü

Ankara'nın simgelerinden Kuğulu Park buz tuttu