• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Ekim 2020 Pazar 23:23 | Son Güncelleme:

MasterChef Uğur kaç yaşında ve nereli? MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir?

MasterChef Uğur kaç yaşında ve nereli" MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir"

MasterChef Türkiye tüm hızıyla devam ederken yarışmada mücadele eden Uğur Yılmaz Deniz izleyicilerin dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Her bölüm rakipleriyle yarışan ve girdiği diyaloglarda sakin kalmayı başaran Uğur sosyal medyada başarılı bir performans sergiliyor. 26 yaşındaki yarışmacı MasterChef'e Antalya'dan katılıyor. Peki, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir ve kaç yaşında?

Uğur Yılmaz MasterChef 2020 kadrosunda mücadele eden isimler arasında yer alan. Sessiz ve sakin tavırları ile izleyicilerin beğenisini kazanan Uğur yarışmada gösterdiği performansla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Yarışmaya Antalya'dan katılan Deniz, mesleğe severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını dile getirdi. Peki, MasterChef Uğur aslen nereli ve kaç yaşında? MasterChef 2020 yarışmacısı Uğur Yılmaz ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik...

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ KİMDİR VE NERELİ?

MasterChef 2020 yarışmacısı Uğur Yılmaz 26 yaşındadır ve aslen Antalyalıdır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz Deniz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

MasterChef Berker kimdir, kaç yaşında? MasterChef 2020 yarışmacısı Berker Başmanav nereli?

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

Editör: Eda Cabul <a href='#0' class=''>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

ABD'de seçimleri Trump mı kazanacak, Biden mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İzmir'de yaralar sarılıyor: Depremin merkez üssü Seferihisar havadan görüntülendi

İzmir'deki depremin merkez üssü Seferihisar havadan görüntülendi