• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
14 Ekim 2021 Perşembe 09:54 | Son Güncelleme:

MasterChef Sergen Özen kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? MasterChef Sergen ınstagram hesabı ne?

MasterChef Sergen Özen kimdir, kaç yaşında, aslen nereli" MasterChef Sergen ınstagram hesabı ne"

Tv8'in sevilen ve büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de tarzıyla ve mücadelesiyle dikkat çeken Sergen Özen'in kim olduğu merak ediliyor. MasterChef Sergen Özen kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? MasterChef Sergen ınstagram hesabı ne? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Sergen Özen'in ilerideki büyük hedeflerinden birisini Miami'ye Tekirdağ Köftecisi açmak ve bu köfteci dükkanı zinciri oluşturmak... İşte hakkında tüm detaylar...

MasterChef Sergen sempatik tavırları, yorumları ve espirili tarzı ile yarışmanın dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Tüm program takipçileri MasterChef Sergen Özen kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? MasterChef Sergen ınstagram hesabı ne? gibi soruların yanıtlarını araştırıyorlar. Sergen Özen, 27 Temmuz 1996 tarihinde Tekirdağ'da doğdu. Aslen Tekirdağlı olan Sergen'in köfteci dükkanı var. İşte hakkında tüm merak edilenler...

MASTERCHEF SERGEN ÖZEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Sergen Özen, 27 Temmuz 1996 tarihinde Tekirdağ'da doğdu. Aslen Tekirdağlı olan Sergen Özen, geçen sene de yarışmaya katılmış fakat eleme turunda yemeğin sosunu katmayı unutması nedeniyle elenmişti. Aşçılık mesleğine Tekirdağ Turizm Otelcilik Lisesinde başlayan, sonrasında Pamukkale Üniversitesinde aşçılık bölümü okuyan Sergen Özen, dokuz senedir aşçılık yapıyor. Köftecilik üzerine dükkanı olan yarışmacı, geçen sezon yaptığı hatayı yapmayacağını ve yarım kalan hesabı kapatmaya geldiğini belirtti.

Bugüne kadar yaptığı yemekler sayesinde ödüller de almıştır. İstanbul'daki gastronomi yarışmasında üçüncülüğü bulunmaktadır. Ayrıca Alanya Altın Kepçe'de birincilik elde etmiştir. Balık tutmayı çok seviyor ve yaklaşık on yıldır aşçılık yapıyor.

MasterChef Sergen Özen, ilerideki büyük hedeflerinden birisini Miami'ye Tekirdağ Köftecisi açmak ve bu köfteci dükkanı zinciri oluşturmak olduğunu belirtti.

MASTERCHEF SERGEN INSTAGRAM HESABI NE?

MasterChef Türkiye takipçileri, yarışmacıların hayatları ile birlikte sosyal medya hesaplarını araştırıyor ve yarışmacılara oradan destek oluyorlar. MasterChef Sergen Özen, Instagram'da "sergenozn" kullanıcı adıyla yer alıyor.

MasterChef Eren kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? MasterChef Eren Kaşıkçı ınstagram hesabı ne?

  • MasterChef Sergen kimdir
  • MasterChef Sergen kaç yaşında
  • MasterChef Sergen aslen nereli
  • MasterChef Sergen köftecisi
  • MasterChef Sergen ınstagram hesabı
  • MasterChef Sergen Özen
<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük  aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi