• $9,531
 • €11,091
 • 549.47
 • 1509.2
14 Ekim 2021 Perşembe 09:54 | Son Güncelleme:

MasterChef Eren kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? MasterChef Eren Kaşıkçı ınstagram hesabı ne?

MasterChef Eren kimdir, kaç yaşında, aslen nereli" MasterChef Eren Kaşıkçı ınstagram hesabı ne"

Tv8'in reyting rekortmeni yarışma programı MasterChef Türkiye'de tarzıyla ve mücadelesiyle dikkat çeken Eren Kaşıkçı'nın kim olduğu araştırılıyor. Tüm yarışma takipçileri MasterChef Eren kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? MasterChef Eren Kaşıkçı ınstagram hesabı ne? gibi soruların yanıtlarını merak ediyorlar. 32 yaşındaki Eren Kaşıkçı, yarışmaya Gökçeada'dan katılmaktadır. Evli ve bir çocuk babası olan Eren Kaşıkçı halen hayatını orada sürdürmektedir. İşte MasterChef Eren'in biyografisi...

Kendine has tarzıyla MasterChef'in dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alan MasterChef Eren Kaşıkçı'nın hayatı merak ediliyor. MasterChef Eren kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? MasterChef Eren Kaşıkçı ınstagram hesabı ne? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Eren Kaşıkçı 1989 yılında Kırıkkale'de dünyaya gelmiştir. 32 yaşındaki Eren Kaşıkçı aslen Tokatlıdır. İşte hakkında tüm merak edilenler...

MASTERCHEF EREN KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Eren Kaşıkçı 1989 yılında Kırıkkale'de dünyaya gelmiştir. 32 yaşındaki Eren Kaşıkçı aslen Tokatlıdır. Bir kardeşi bulunan Eren Kaşıkçı'nın babası asker annesi ise ev hanımıdır. Babasının tayinleri nedeniyle birçok şehirde gezdiğini belirten Eren Kaşıkçı, yarışmaya Gökçeada'dan katılmaktadır. Evli ve bir çocuk babası olan Eren Kaşıkçı halen hayatını orada sürdürmektedir.

Babasının tayinleri sebebiyle şehir şehir gezdiklerini belirten MasterChef Eren Kaşıkçı, İlkokulu Balıkesir Edretmit'te, ortaokul Kıbrıs'ta, liseyi ise Samsun'da turizm meslek lisesinde okumuştur. Üniveristede ise 19 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü'ne giden Kaşıkçı, bu bölümü tamamlamadığını ifade etmektedir. Ailecek İstanbul'a taşındıklarını söyleyen MasterChef Eren 2012-2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim aldığını dile getirmektedir.

Mesleğini çok sevdiğini aktaran MasterChef Eren Kaşıkçı, turizm sektörünün pek çok farklı pozisyonunda ve Türkiye'nin birçok yerinde tecrübe edindiğini belirtmektedir. Eşi Ecem Kaşıkçı ile 2015 yılında, çalıştığı otelde tanıştığını ifade eden MasterChef Eren, birlikte Bodrum'a yerleştiklerini ifade etmektedir. 'Oraya yeni hikayeler yazmaya gittik' diyen Eren, 2017 yılında ise Ecem ile evlendiklerini ve Çanakkale'nin en turistik bölgelerinden biri olan Gökçeada'ya taşındıklarını söylüyor.

Hayatlarındaki iniş çıkışlara rağmen mutlu olmayı öğrendiklerini söyleyen Kaşıkçı, 2020 yılında baba olma sevinci yaşadığını ifade ediyor. Bir kız babası olduğunu söyleyen Eren Kaşıkçı, kızlarına 'Derin Maya' ismini verdiğini ve onun kendilerine umut olduğunu aktardı.

Eren Kaşıkçı halen Gökçeada'da sörf restoranında aşçılık yapmaktadır.

MASTERCHEF EREN KAŞIKÇI INSTAGRAM HESABI NE?

Kendine has tarzıyla MasterChef'in dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alan MasterChef Eren Kaşıkçı'nın Instagram hesabı 'kizilsakalinmutfag' kullanıcı adıyla platformda yer almaktadır. Şu an itibariyle 10 bin takipçisi bulunan Eren, eşi ve kızının yer aldığı fotoğrafları sık sık paylaşmaktadır.

MasterChef Sergen Özen kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? MasterChef Sergen ınstagram hesabı ne?

 • MasterChef Eren kimdir
 • MasterChef Eren nereli
 • MasterChef Eren kaç yaşında
 • MasterChef Eren evli mi
 • MasterChef Eren ınstagram hesabı
 • MasterChef Eren Kaşıkçı yaşı
<p>Irak ve Suriye'ye 2, Lübnan'a 1 yıl asker gönderme süresinin uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanl

CHP Tezkereye 'Hayır' Oyu Vereceğini Açıkladı

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu