• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
20 Kasım 2020 Cuma 09:10 | Son Güncelleme:

MasterChef Güzide Mertcan eşi kimdir, kaç çocuğu var? MasterChef Güzide kimdir, kaç yaşında ve nereli?

MasterChef Güzide Mertcan eşi kimdir, kaç çocuğu var" MasterChef Güzide kimdir, kaç yaşında ve nereli"

MasterChef Güzide Mertcan, bu akşam yeni sezon yarışmacıların yemeklerini puanlamak üzere programa konuk oluyor. Geçtiğimiz senenin renkli karakterlerinden olan Güzide Mertcan, evli ve 3 çocuk annesidir. Zaman zaman evi ve aile hayatı ile de gündeme gelen MasterChef Güzide bu akşam dokunulmazlık yarışında kapışacak takımların yemeklerini puanlayacak.

2019 MasterChef Türkiye yarışmacısı Güzide Mertcan, bu akşam MasterChef 2020'nin konuğu oluyor. Evli ve 3 çocuk annesi olan Güzide Mertcan, geçtiğimiz sezonun başarılı isimleri arasında yer aldı. Asıl mesleği ise estetisyenlik olan MasterChef Güzide, geçtiğimiz sene zaman zaman evi ve aile hayatı ile de gündeme geldi. Peki, MasterChef Güzide Mertcan eşi kimdir, kaç çocuğu var? 

MASTERCHEF GÜZİDE KİMDİR?

Güzide Mertcan 2 Nisan 1988 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 31 yaşında olan Güzide, Celal Bayar Üniversitesi mezunudur. Evli ve 3 çocuk annesi olan Güzide Mertcan, MasterChef Türkiye'ye İstanbul'dan katılıyor. Sosyal medya hesabında da hatırı sayılır bir takipçi sayısı olan Mertcan'ın mesleği ise estetisyenlik. Mutlu bir evliliği ve aile yaşamı olduğu göze çarpan Güzide Mertcan, 'Mesleğim estetisyenlik olduğu için yemeklerimde görselliği, sağlığı ve mutluluğu ön planda tutarım. Saygı, sevgi ve mutlulukla ailenize misafir olmaya geldim' ifadelerini kullanıyor.

Yemek yapma tutkusu katlanarak arttı. Her mutfağı araştırıp farklı tarifler denemeyi çok seviyor. Bir dönem sosyal medya üzerinden tarif videoları çekmiş, çok beğenilmesine rağmen 3. çocukla beraber onu yapmaya vakti kalmamış. Güzide Mertcan, MasterChef'e katılmasını şu sözlerle açıklıyor; "Artık 30’lu yaşlarıma geldim çocuklarımı büyüttüm kendimi mutlu etme zamanım geldi diye düşünüyorum. Bu yüzden MasterChef’e katıldım."

GÜZİDE MERTCAN EŞİ KİMDİR?

Eşi hakkında Güzide Mertcan şunları söyledi: "Öncelikle en çok yalan haber yapılan eşimin ne iş yaptığıyla başlamayayım. Gerçi araştırmak isteyen internete adını yazsa dahi doğru bilgiye ulaşabilirdi fakat belli ki uydurmak daha kolaylarına geldi. Eşim Kastamonu doğumlu. 8 kardeşin en sonuncusu. Babası köyde hocalık ta yapmış, kaynakçılıkta... Biz evlendiğimizde bir firmada maaşlı bir çalışandı. Sonrasında defalarca battığı ama hiç vazgeçmediği işe yeniden döndü. Ve simülatör üretmeye başladı."

1981 yılında Kastamonu’da doğan Mustafa MERTCAN, Üniversite döneminden itibaren ilgi duyduğu Simülatör alanında ilk girişimini yine okul yıllarında yaptı. Uzun yıllar üzerinde çalıştığı simülatörün ilk piyasaya sürümünü 2009 yılında gerçekleştirdi. Kurucusu olduğu şirketi Dof Robotik A.Ş. tüm dünyada 40 dan fazla ülkede 300 den fazla Hareketli Sinema satışı yaparak sektörün en büyüklerinin yanına adını yazdırdı.

MasterChef Suna kimdir? MasterChef Suna Aydın kaç yaşında, nereli?

MasterChef Ekin kimdir? MasterChef Ekin Eylem Ulaş kaç yaşında, nereli?

<p>Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 3 riskli şehir arasında saydığı Bursa’da düğünlerde sokak

Bursa'da korona halayı: Sokak ortasında kuralları hiçe saydılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

'Yeditepe Huzur' uygulamasının bilançosu açıklandı

Artvin'de iki köy karantinaya alındı