• $7,5765
  • €8,9655
  • 474.65
  • 1111.91
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
11 Ağustos 2020 Salı 06:50 | Son Güncelleme:

MasterChef evi nerede? Mehmet Şef MasterChef evini duyurdu!

MasterChef evi nerede" Mehmet Şef MasterChef evini duyurdu!

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmaları arasında yer alan MasterChef Türkiye'de heyecan hız kesmiyor. Lezzet, rekabet ve eğlencenin buluştuğu programın dün akşam ekrana gelen MasterChef 20. bölümde ilk yaratıcılık oyununda süt ve şeker ana malzemesi olan bir yemek yapılması istendi. Bu yemeği en iyi şekilde hazırlayan isim, MasterChef ana kadrosuna girmeyi hak kazandı. Aynı zamanda Mehmet Şef yaptığı açıklamada bu yıl ilk kez olarak MasterChef evi olacağını açıkladı.

Tv8'in reyting rekorları kıran yarışması MasterChef bu yılda büyük ses getirecek. Lezzet, rekabet ve eğlencenin buluştuğu programda dün akşam oynanan final turu ile birlikte MasterChef ana kadrosunun ilk sekizi belli oldu. 9 Ağustos Pazar günü MasterChef final turunda yarışmacıların önlüğü kazanma mücadelesi devam etti. Yaratıcılığını konuşturan bir isim ilk 8'e girmeyi başardı. Aynı zamanda Mehmet Şef yaptığı açıklamada bu yıl ilk kez olarak MasterChef evi olacağını duyurdu.

MASTERCHEF'TE BU YIL İLK OLACAK!

MasterChef Türkiye’de lezzetlerin mücadelesi sürüyor. MasterChef'te ilk oyun sonrasında kalan 7 yarışmacı, süt ve şekerin ana malzemesi olduğu bir yaratıcı yemek yapacaklardı. Bu gecenin kazanan ismi, MasterChef Türkiye’nin ana kadrosuna seçilen 8. yarışmacı, Furkan Yalçın oldu. Mehmet Şef kazananın belli olmasının ardından yaptığı açıklamada bu yıl ilk kez olarak MasterChef evi olacağını duyurdu.

MASTERCHEF EVİ NEREDE?

Bu yıl ilk kez yarışmacılar MasterChef evinde kalacaklar. Yarışma sürecinde ana kadro bu evden yarışmaya katılacak. MasterChef evi hakkında henüz detaylar paylaşılmadı.

MASTERCHEF 2020 ANA KADROSUNA GİREN YARIŞMACILAR KİMLER?

MasterChef 2020’de bu zamana kadar ana kadroya giren isimler; Serhat Doğramacı, Duygu Acarsoy, Özgül Coşar, Emir Elidemir, Ayyüce Kamit, Sedat Tuncer, Esra Tokelli idi.

MasterChef'te dün akşam kim kazandı? Sefa mı, Furkan mı MasterChef ana kadroya girdi?

<p>Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Türkiye Belediyeler Birliği’nin koordinasyonunda sağ

Bakan Dönmez sağlıklı yaşam ve sıfır emisyon konusunda farkındalık oluşturmak için bisiklet sürdü

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tarihi eserlere ''cerrah'' hassasiyetiyle hayat veriyorlar

Evde sirke ve limonla temizleyebileceğiniz yerler