• $7,394
  • €8,9329
  • 437.949
  • 1469.27
29 Kasım 2020 Pazar 13:31 | Son Güncelleme:

Kylie Jenner, Banu Alkan'a DM'den yazdı: "Yeter artık"

Kylie Jenner, Banu Alkan'a DM'den yazdı: "Yeter artık"

Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından Banu Alkan geçtiğimiz haftalarda Jenner'ın kendisini taklit ettiğini iddia etmiş, sosyal medyadan paylaştığı karelerle dikkatleri üzerine çekmişti. Paylaşımlarını Jenner'ın kendisine DM'den (özel mesaj) söyleyerek o mesajı paylaştı.

Banu Alkan'ın, Kylie Jenner iddiaları devam ediyor. Daha önce kendisini taklit ettiğini söyleyerek "Yeter artık, taklitçi kezban!" şeklinde tepki gösterdiği Alkan'ın kendisiyle ilgili yaptığı paylaşımlarını yayınlayan bir sayfanın mesajlarını gördüğünü öne sürmüştü.

Ünlü oyuncu şimdi de Kylie Jenner DM'den kendisine mesaj attığını iddia etti.

Alkan, kendisine DM'den (Özel mesaj) geldiğini iddia ettiği o mesajları sosyal medya hesabından yayınladı. Mesajlarda, "Yeter, kapa çeneni! Sen ve fanların sürekli beni etiketliyorsunuz. Eğer böyle devam ederseniz avukatımla uğraşmak zorunda kalırsınız" yazdığı görülüyor.

Alkan, gençlik dönemlerinde çekilen pozlarını yayınlayarak, fotoğraflarda Jenner'ın kendisini taklit ettiğini öne sürmüştü.

62 yaşındaki oyuncunun bir hayran sayfası, Banu Alkan'ın paylaşımlarını Kylie Jenner'a Instagram üzerinden mesaj atmıştı.

Bir süre sonra Jenner'ın o sayfanın gönderisini gördüğü öne sürülmüştü. Alkan, konuyla ilgili, "Kezban, yakalanınca korkudan DM'lere de (özel mesaj) bakıyor" paylaşımını yapmıştı.

23 yaşındaki yıldızın, daha sonra o sayfanın Banu Alkan ile ilgili yayınladığı hikayelere de baktığı ortaya çıkmıştı. Öte yandan Alkan, geçtiğimiz günlerde Jenner'ın bir karesini paylaşarak, "Seni taklitçi Kezban. Saçlarımın uçuşuna kadar beni taklit ediyor” notunu eklemişti.

Banu Alkan, bir dönem giydiği yeşil elbisesinin de taklit edildiğini öne sürürek, "Kumaşlarıma kadar, seçtiğim renklere kadar kopyacı Kezban" mesajını yayınlamıştı. 62 yaşındaki Alkan, Jenner'ın leopar desen giyerek de kendisini taklit ettiğini iddia etmişti.

Gonca Vuslateri ile Hakan Altun aşkının ilk fotoğrafı ortaya çıktı

<p><span>MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. HDP E

PKK'nın bir kolu gibi çalışan HDP kapatılacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tırnağınıza diş macunu sürüp bekleyin! Faydalarını öğrenince şaşıracaksınız

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Ocak 2021)