• $7,4777
  • €9,0511
  • 441.793
  • 1556.77
07 Ocak 2021 Perşembe 09:23 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman 41. bölümde neler oldu? Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 41. bölümde neler oldu" Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Kuruluş Osman 41. bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Dündar Bey'in ölüp ölmeyeceği merak dolu anlara sahne oldu. Targun Hatun'un Osman Bey'le ilgili planları ise yeni bölüm fragmanında heyecanlı dakikaların yaşanacağının sinyalini verdi. Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Kuruluş Osman 41. bölümde neler oldu? İşte tüm detaylar...

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman bu akşam nefes kesen sahneleriyle izleyicisini ekrana kilitledi. Kayı Bey'i olan Osman Bey'in amcası Dündar Bey ile Nikola'nın görüştüğünü öğrenmesi ve amcasını ip ile boğmaya çalışması Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında merak uyandırdı. Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Kuruluş Osman 41. bölümde neler yaşanacak? İşte tüm merak edilenler... 

KURULUŞ OSMAN 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

KURULUŞ OSMAN 41. BÖLÜM İZLE

KURULUŞ OSMAN'DA BU AKŞAM NELER OLACAK?

Kayı beyi olarak kılıç kuşanmasının ardından Türk kağanlarının emanetlerini Bamsı Bey'den teslim almak üzere yola çıkan Osman Bey; obada ve uç bölgesinde nizamını kurmak için çalışmaya başlar. Ancak Flatyos'un kaçışı ve Bala Hatun'un zehirlenmesiyle sarsılacaktır.

Flatyos'un kaçışından alp başı görevini verdiği Göktuğ'u sorumlu tutan Osman Bey, Dündar Bey'in Nikola ile gizlice görüştüğünü öğrendiğinde ise çılgına döner ve amcasını cezalandırır. Papa'nın ajanları Bamsı Bey'i tuzağa düşürerek emanetleri ele geçirmek için hamle yaparken, Flatyos'un dönüşüyle güçlenen Nikola ise İstanbul'dan gönderilen yeni birlikler sayesinde Osman Bey'i gafil avlamak üzere plan kurar.

GÖKTUĞ'UN CEZASI NE OLACAK?

Türk kağanlarının emanetlerini teslim alan Osman Bey'in yeni hedefi ne olacak? Osman Bey, Dündar Bey'i nasıl cezalandıracak? Osman Bey, Flatyos'un kaçışından sorumlu tuttuğu Göktuğ'a ne ceza verecek? Bala Hatun'u zehirleyen Targun Hatun'un planı ne? Flatyos'un geri dönmesiyle Nikola nasıl bir tuzak kuracak? Papa'nın ajanları emanetleri ele geçirebilecek mi?

Kuruluş Osman Dündar Bey nasıl öldü? Osman Bey Dündar Bey'i öldürecek mi?

<p>Peki, 65 yaş ve engelli maaşlarına ne kadar zam yapıldı? Çalışma hayatı ne zaman normale dönecek?

65 yaş ve engelli maaşlarına ne kadar zam yapıldı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Batı Karadeniz'deki kar yağışı drone ile görüntülendi

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler