• $8,6698
 • €10,1815
 • 491.459
 • 1407.46
7 Haziran 2021 Pazartesi 20:40 | Son Güncelleme:

Kamufle kimdir, kaç yaşında? Kamufle aslen nereli, gerçek adı nedir?

Kamufle kimdir, kaç yaşında" Kamufle aslen nereli, gerçek adı nedir"

Kamufle bugün, Çukur Gala'sında yer alacak. Toygar Işıklı ile yeni şarkısını final gecesinde seslendirecek. Müzisyen hakkından bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, Kamufle kimdir, kaç yaşında? Kamufle aslen nereli, gerçek adı nedir? sorularına yanıt aramaya başladı. Hiphop kültürüyle ilkokul çağında tanışan başarılı isim hakkında tüm detaylar...

Çukur final gecesinde birçok ünlü isim sahne oluyor. Kamufle'de bu isimler arasında yer alacak. Toygar Işıklı ve Kamufle, dizi için çıkardıkları yeni şarkıyı sevenleri için ilk kez seslendirecek. Kamufle kimdir, kaç yaşında? Kamufle aslen nereli, gerçek adı nedir? Haberimizin içerisinden detaylara ulaşabilirsiniz.

KAMUFLE KİMDİR?

Basri Fırat Bayraktar, bilinen adıyla Kamufle 29 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul'da doğdu. Hiphop kültürüyle ilkokul çağında tanışan Kamufle uzun yıllar çeşitli basketbol ve futbol kulüplerinde profesyonel sporculuk yaptı.

2004'te ilk amatör kayıtlarını yapan Bayraktar, kırka yakın şehirde birçok Hiphop Jam, festival ve organizasyonlarda sahne alan Kamufle, 2012 yılında Hiphoplife.PRO ve Pasaj Müzik ortaklığında ilk yasal albümü Olumsuzluklar'ı dijital ortamda dinleyicilerine sunma imkânı buldu.

Olumsuzluklar albümünün çıkışından hemen sonra ikinci yasal albümü Hayale Daldım için kolları sıvayan Kamufle, 2013 yılının son günlerinde başarılı şarkıcı Gökçe ile yaptığı Sittin Sene adlı parçayı[3][4]single formatında yayınlayarak, müzik piyasasında adından sıkça söz ettirdi. Can Sarcan imzası taşıyan Sittin Sene klibi dinleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Kamufle, bu başarısını Düzce Üniversitesi MESDA Ödülleri'nde aldığı "En İyi Single" ve "En İyi Düet" kategorisindeki ödüllerle süsledi.

Üç yıllık bir emeğin ve çalışmanın sonunda Hiphoplife.PRO ve Pasaj Müzik etiketiyle raflarda yerini alan Hayale Daldım albümü, Kamufle'nin ilk market ve ikinci bandrollü albüm olma özelliğini taşıyor[5][6]. 11 parçadan oluşan albümde Kamufle'ye başarılı şarkıcı Gökçe, Aslı Güngör, Bilge Kösebalaban, Softa, Moral, Allâme, Pit10, Sahtiyan, Sansar Salvo, Da Poet ve Patron eşlik ediyor.

Albümün ikinci video klibi, çıkış parçası "Bir Yolunu Bul" isimli şarkıya Murat Joker yönetmenliğinde çekilen Hayale Daldım albümünün prodüksiyonu ise Da Poet'e ait. Ayrıca Kamufle Gökçe'nin yanı sıra başka pop şarkıcılarıyla da çalışmalarda bulundu.

2011 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan M.U.C.K. adlı televizyon dizisinde Selim karakterini canlandırarak oyunculuk kariyerine adımını atan Kamufle, 2014 yılının son günlerinde Toyota'nın "Gerçek Kahramanlar" projesinde hem oyunculuk hem de reklam şarkısının hazırlanmasında boy gösterdi.

Fuat kimdir, kaç yaşında? Fuat Ergin aslen nereli, eşi kim?

 • Kamufle
 • Kamufle kimdir
 • Kamufle kaç yaşında
 • Kamufle aslen nereli
 • Kamufle gerçek adı
 • Basri Fırat Bayraktar
 • kamufle çukur
<p>İstanbul Kartal'da 3 gün önce ailesinin polise kayıp başvurusunda bulunduğu 16 yaşındaki Arda Yu

Kayıp genç ormanda ölü bulundu

Bodrum'un suyunu karşılayan Mumcular Barajı yüzde 10'luk seviyenin altına düştü

İETT tarihinin aynı hatta çalışan ilk şoför çifti

Van Gölü'nde binlerce yıllık mikrobiyalitler görüntülendi