• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
27 Aralık 2020 Pazar 19:17 | Son Güncelleme:

İbo Show'da Okan Bayülgen İbrahim Tatlıses'i ağlattı

İbo Show'da Okan Bayülgen İbrahim Tatlıses'i ağlattı

Yıllar sonra yeniden ekrana dönen İbo Show seyirciyi yine ekran başına topluyor. Programın bu haftaki konuları arasındaki komedyen sözleriyle İbrahim Tatlıses'i duygulandırdı. Tatlıses ünlü komedyene “Sen beni niye ağlattın” dedi.

Televizyonda İbo Show rüzgarı esmeye devam ediyor. Programın bu haftaki konukları sunucu Saba Tümer, sanatçı Linet, Coşkun Sabah ve komedyen Okan Bayülgen'di.

Programda Okan Bayülgen yıllar sonra ekrana gelen İbo Show’la ilgili konuştu. Programın, İbrahim Tatlıses için jübile gibi bir final olarak yapıldığını zannettiğini söyleyen Bayülgen, aksine son dönemde dijtal platformlara kayan seyircinin yeniden hep birlikte televizyon başına döndüğünü söyledi.

Okan Bayülgen'in bu sözleri, İbrahim Tatlıses'i ağlattı:

"İbo Show'un hayatımıza getirdiği bir şey var. Sanıyordum ki İbrahim Tatlıses'e müthiş bir final yapılacak.. Bir anda insanları tekrar ekran başına topladılar. Bu nostalji gibi görünse de öyle değil."

"GENÇ BİR ADAMIN BİLE YAPAMAYACAĞI BİR ŞEY"

"Bir sabah insanlar, tekrar uyandılar, gece aynı şeyi seyretmiş olarak. Karı koca bile, anne çocuk bile, aynı şeyi seyretmiş olarak kalkmıyorlar. İnsanlar pazar günü kalktılar, aynı şeyi seyretmiş olarak, 'Dün gece İbo Show'da o ne yaptı bu ne yaptı, hangi türküyü söyledi diye.. Bu, kurşuna kafga atmış bir adamın hikayesi değil, bu genç bir adamın bile yapamayacağı bir şey."

İBRAHİM TATLISES: "SEN BENİ NİYE AĞLATTIN"

Okan Bayülgen'in sözleri, İbrahim Tatlıses'i gözyaşlarına boğarken, "Sen beni niye ağlattın" dedi. Okan Bayülgen de "Siz bir hayatta kalansınız. Genç sanatçılara, pandemiden, hayattan yakınanlara örnek olsun" ifadelerini kullandı.

Ebru Yaşar'dan yıllar sonra gelen İbrahim Tatlıses itirafı: 5 sene patron sanatçı ilişkisi yaşadık sonra küstük

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yedikçe mutluluk veren 15 besin

MİLGEM Projesi'nin 5'inci gemisi denize indi