• $8,3054
  • €10,0196
  • 476.343
  • 1345.15
28 Mart 2021 Pazar 10:36 | Son Güncelleme:

Hakan Mengüç kimdir, kaç yaşında? Hakan Mengüç nereli, kitapları nelerdir?

Hakan Mengüç kimdir, kaç yaşında" Hakan Mengüç nereli, kitapları nelerdir"

Hakan Mengüç dün akşam kandil özel olarak ekrana geldi. İbo Show'a konuk oluyor. Hakan Mengüç kimdir, kaç yaşında? Hakan Mengüç aslen nereli, kitapları nelerdir? gibi soruların yanıtları merak edilmeye başlandı. Hakan Mengüç Bursa'da doğmuştur. Küçük yaşlarından itibaren müziğe merak salmıştır. 15 yaşında hem ney hem de piyano çalmayı öğrenmiştir. Uludağ Üniversitesinde öğrenim gören Hakan Mengüç iki yıl konservatuara girmiş ancak tamamlamamıştır.

Her hafta cumartesi akşamları ekrana gelen İbo Show bu hafta Berat Kandili özel olarak izleyicisiyle buluşacak. Bu haftaki konuklar arasında yer alan isimlerden biri de Hakan Mengüç oldu. Hakan Mengüç kimdir, kaç yaşında? Hakan Mengüç aslen nereli, kitapları nelerdir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Bursa doğumlu Hakan Mengüç, küçük yaşlarda müziğe ilgi duymaya başladı ve 15 yaşında hem ney hem de piyano öğrendi. 2 sene konservatuara devam etti ve daha sonra konservatuardan ayrıldı...

HAKAN MENGÜÇ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Hakan Mengüç Bursa'da doğmuştur. Küçük yaşlarından itibaren müziğe merak salmıştır. 15 yaşında hem ney hem de piyano çalmayı öğrenmiştir. Uludağ Üniversitesinde öğrenim gören Hakan Mengüç iki yıl konservatuara girmiş ancak tamamlamamıştır.

Mevlevi geleneği ile büyümüştür. Psikolojiye olan ilgisi nedeniyle Güney Afrika'da hayvan davranışları ve İran'da ise sertifikalı olarak Mevlana Terapi eğitimi almıştır. İngilizce'nin yanında ayrıca Osmanlı Türkçesi, Farsça, Arapça da bilmektedir.

Sufi ney dinletisi veren Hakan Mengüç seminerleriyle de birçok kişiyi etrafında toplamayı başarmıştır. Ayrıca çeşitli yerlerde yaşam koçluğu da yapmaktadır.

Yaşam koçluğu yapan Hakan Mengüç üniversite hocalarından sporculara kadar pek çok kesimle çalışmış biridir. İki arkadaşıyla birlikte Bursa Tiyatro Atölyesini kurmuştur. Tiyatro oyunları da yazmıştır. Hint ve Uzak Doğu felsefesi üzerine çalışmalar yapmış ve bu konuda eğitim çalışmaları düzenlemiştir.

TRT sanatçılarının korolarında çalan Hakan Mengüç Hint müziğinden Jazz müziğine kadar pek çok müzik yapmıştır. Yaratıcılık atölyesi ve topluluk önüne konuşma eğitimine kadar pek çok kavramı geliştirmiştir.

Üniversitelerde yaptığı konuşmalar sayesinde Erciyes Üniversitesi ve Bozok Üniversitesinde yılın en iyi konuşmacısı seçilmiştir. 2017 yılında kurduğu Youtube sayfasında kendi alanıyla ilgili videolar çekmektedir. Kısa sürede binlerce kişinin takibine girmiştir.

Maddi durumu olmayan öğrencilere verdiği kişisel gelişim alanındaki dersler kurduğu Sufi Akademi'de verilmektedir.

HAKAN MENGÜÇ KİTAPLARI

Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter

Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir

Gitmeli Miyim Kalmalı Mıyım

Ben Ney'im

Sümer Ezgü kimdir, aslen nerelidir? Sümer Ezgü kaç yaşında, kaç kez evlendi?

Melihat Gülses kimdir, kaç yaşındadır? Melihat Gülses aslen nereli, eşi Necip Gülses kim?

Sami Özer kimdir, gerçek ismi ne? Sami Özer kaç yaşında, aslen nereli?

Orhan Hakalmaz kimdir, kaç yaşındadır? Orhan Hakalmaz aslen nereli, evli mi?

  • Hakan Mengüç kimdir
  • Hakan Mengüç kaç yaşında
  • Hakan Mengüç nereli
  • Hakan Mengüç kitapları
  • Hakan Mengüç mesleği nedir
<p>Peki muhalefet kendi yarattığı erken seçim gündemini neden kapattı? Türkiye'yi geçmişte erken seç

CHP'nin erken seçim gündemi neden kapandı?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor