• $8,5575
  • €10,3848
  • 511.554
  • 1442.56
22 Kasım 2019 Cuma 11:56 | Son Güncelleme:

Hadise'nin aşk hayatıyla ilgili çarpıcı yorum! 'İstediği kadar gizlemeye çalışsa da...'

Hadise'nin aşk hayatıyla ilgili çarpıcı yorum! 'İstediği kadar gizlemeye çalışsa da...'

Hadise'nin uzun süren yalnızlığının son bulduğu iddia edilmiş, yeni bir aşka yelken açtığı fakat bu aşkı gizlediği konuşulmuştu. "Sevgilim olsa da size söylemem" diyerek iddiaları güçlendiren popçunun özel hayatının detaylarını, Akşam yazarı Barış Kocaoğlu ele aldı.

İşte Barış Kocaoğlu'nun o yazısı:

Hafta sonu öyle güzel bir seyahat oldu ki Kıbrıs’a… En sevdiğim otellerin başındadır Nuhun Gemisi… Magosa’nın en güzel sahilinde yer alan konumu ve hizmet anlayışıyla en çok tercih ettiğim otellerin başında geliyor. Nuhun Gemisi Genel Müdürü Süleyman Leventoğlu da hafta sonu Hadise konseri nedeniyle dolu olan günde bizi çok güzel ağırladı.

Otelin gece sahnesinde Hadise vardı. Hadise yine sahneye en dikkat çeken elbiselerinden birini giyerek show yaptı. Hadise sahnesinde en çok dikkatimi çeken çocuklar oldu. Hem kız hem erkek çocukları, ellerinde cep telefonlarıyla Hadise ile fotoğraf çekilmek için yarıştı. Aslında Hadise’nin de Aleyna Tilki gibi çocuk hayran kitlesi çok fazla. Hadise kilo da vermiş, sahnede de dansçıları ile bol bol dans etti. Mutlu görünüyordu. Herkesle diyalog kuran bir Hadise vardı sahnede. Bu mutluluğun sebebi bir aşk ki yakında çıkar kokusu o istediği kadar gizlemeye çalışsa da. Anlayacağınız Kıbrıs her zaman güzel, eğlenceli. Hem de şarkıcılara sahne açması açısından en önemli yer şu anda…

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

<p>Marmaris Kumlubük Koyu'nda 5 yıldızlı otelin plajına inerek halkın can güvenliğini büyük tehlikey

Plaja inen helikopter pilotu konuştu! Sebebi 'pes' dedirtti

FC Barcelona yeni sezon formalarını tanıttı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Aliyev iki ülke arasında ''Şuşa Beyannamesi''ni imzaladı

Türkiye'nin beklediği proje: 2 yılda tamamlanacak