• $18,0876
  • €18,1625
  • 1016.26
  • 3020.2
22 Kasım 2019 Cuma

Nuhun Gemisi'nde Hadise

Hafta sonu öyle güzel bir seyahat oldu ki Kıbrıs’a… En sevdiğim otellerin başındadır Nuhun Gemisi… Magosa’nın en güzel sahilinde yer alan konumu ve hizmet anlayışıyla en çok tercih ettiğim otellerin başında geliyor. Nuhun Gemisi Genel Müdürü Süleyman Leventoğlu da hafta sonu Hadise konseri nedeniyle dolu olan günde bizi çok güzel ağırladı.

Otelin gece sahnesinde Hadise vardı. Hadise yine sahneye en dikkat çeken elbiselerinden birini giyerek show yaptı. Hadise sahnesinde en çok dikkatimi çeken çocuklar oldu. Hem kız hem erkek çocukları, ellerinde cep telefonlarıyla Hadise ile fotoğraf çekilmek için yarıştı. Aslında Hadise’nin de Aleyna Tilki gibi çocuk hayran kitlesi çok fazla. Hadise kilo da vermiş, sahnede de dansçıları ile bol bol dans etti. Mutlu görünüyordu. Herkesle diyalog kuran bir Hadise vardı sahnede. Bu mutluluğun sebebi bir aşk ki yakında çıkar kokusu o istediği kadar gizlemeye çalışsa da. Anlayacağınız Kıbrıs her zaman güzel, eğlenceli. Hem de şarkıcılara sahne açması açısından en önemli yer şu anda…

AZİZE’DE BİR ŞEY EKSİK

Beklenen dizi ‘Azize’ nihayet Salı günü ekranlara geldi. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı dizide harika bir oyuncu kadrosu var. Konu bilindik intikamı işliyor ve büyük ihtimalle bu duygu aşka dönüşecek ileriki bölümlerde ama Azize’de bir şey eksik. Hande Erçel çok soğuk, donuk, sıfır mimikle oynuyor neredeyse. Gülüp, oynayacak bir rolde değil ama bir şey eksik. Hande için bu kadar büyük bir kadroda oynamak büyük şans. Güzelliğine diyecek lafımız yok ama oyunculuk olarak daha uzun yolu var. İnşallah dizi reytinglere mağlup olmaz.

AH GÖNÜL YAZAR AH

Ben hiç şaşırmadım bu aşk hikâyesinin bu şekilde sonuçlanmasına. Gönül Yazar gibi bir kadını kendinden yaşça çok küçük biri ‘Sana aşığım’, ‘ruh eşim’ diye aylardır kandırıyordu. Amaç ne bilemiyorum ama Sayın Gönül Yazar sen buna nasıl inanıyorsun ben onu anlamıyorum. Bu ünlü kadınların en büyük problemi etrafındaki erkeklerin onlara sevgi için değil şan şöhret için geldiklerini görmemeleri ya da görmek İstememeleri.

BİLEĞİNİN HAKKIYLA KAZANDI HER ŞEYİ

Turabi’den bahsediyorum. Katıldığı yarışmalardan yaklaşık 10 milyon TL para kazanmış Turabi. Adam yarışmak ve spor için doğmuş. Survivor’daki başarısını Amerika’daki yarışmada da ispatladı. Kazandığı her para bileğinin hakkıyla kazanılmıştır. Yaşına rağmen azmi, çalışkanlığıyla tüm hayallerini gerçekleştirdi. Survivor’ın hakkını en iyi veren yarışmacı oldu. Spor aşkı, yarış rekabet hepsi onda olduğu için defalarca şampiyonluk gördü. Haberlerde de gördüğüm kadarıyla da hayırlı bir evlat olan Turabi, yarışmalardaki performansı kadar bu davranışlıyla da takdir topluyor.

<p> </p>

Kritik zirvede neler konuşuldu?

Köpek saldırısından kurtardı! Şimdi de yalnız kalmasın diye yanında işe götürüyor

Antik kentteki kazılarda bulundu! 2'nci yüzyılda yapıldığı tahmin ediliyor

Son anları kameraya yakalandı! Ölmeden saniyeler önce çekilen fotoğraflar ve hikayeleri