• $7,8802
  • €9,3282
  • 464.581
  • 1314.25
17 Kasım 2020 Salı 14:27 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta Aysun ve Nurten neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Aysun ve Nurten geri dönecekler mi?

Gelinim Mutfakta Aysun ve Nurten neden yok, ayrıldı mı" Gelinim Mutfakta Aysun ve Nurten geri dönecekler mi"

Gelinim Mutfakta Aysun ve Nurten bugün yayınlanan programda yer almadı. Ekranda Gelinim Mutfakta Aysun ve Nurten'i göremeyen izleyiciler konu hakkında arama yapmaya başladı. Kanal D'nin sevilen yapımları arasında yer alan programda hafta içi her gün izleyici karşısına çıkıyor.

Gelinim Mutfakta Aysun ve kayınvalidesi Nurten bu hafta, programda yer almıyor. Gelinim Mutfakta'yı izleyecek olan vatandaş ekranda Aysun ve Nurten'inin yerine başka kişileri görünce konuyu yakından takip etmeye başladı. Dobra konuşmaları ile tanınan Gelinim Mutfakta Aysun ve Nurten neden yok?

GELİNİM MUTFAKTA AYSUN VE NURTEN NEDEN YOK?

Gelinim Mutfakta Nurten Hanım'ın safra kesesi ameliyatı oldu. Bu yüzden programa katılım sağlayamadı. Konu hakkında açıklama yapmak için video gönderen Gelinim Mutfakta Aysun ve Nurten en kısa sürede iyileşip dönmeyi planlıyor.

Gelinim Mutfakta gün birincisi belli oldu! Gelinim Mutfakta 16 Kasım puan durumu

GELİNİM MUTFAKTA AYSUN VE NURTEN KİMDİR?

Mutfakta hünerlerini göstererek rakiplerini geçmeye çalışacak olan Aysun Kuşatan 24 yaşındadır. Genç yarışmacı aslen Sakaryalıdır. Üniversite öğrencisidir. 5 yıllık evlidir ve 4 yaşında bir erkek çocuğu sahibidir. İstanbul Pendik'ten yarışmaya katılıyor. Kendisini pratik, çözümcü ve hırslı olarak tanımlıyor.

Yarışmada kayınvalidesi ile birlikte altınları toplamaya geliyor. Daha önce Zuhal Topal'la Sofrada programına da katılarak kamera önü deneyimi yaşadı.

<p>Çin’in Şangay Kentinde bulunan Pudong Uluslararası Havalimanı’nda kargo terminalinde

Çin'de koronavirüs paniği... 14 bin kişi karantinadan kaçmaya çalıştı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ayasofya Camii'nde bulunan iskele 7 yıl sonra kaldırıldı

24 Kasım Salı burç yorumları nasıl?