• $9,6222
 • €11,2057
 • 554.065
 • 1466.04
28 Eylül 2021 Salı 17:33 | Son Güncelleme:

Sumru Yavrucuk kaç yaşında, aslen nerelidir? Evlilik Hakkında Her Şey Çolpan kimdir, gerçek adı nedir?

Sumru Yavrucuk kaç yaşında, aslen nerelidir" Evlilik Hakkında Her Şey Çolpan kimdir, gerçek adı nedir"

BBC yapımı The Split dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çekti. Evlilik ve ilişkilerin kirli düzenini ortaya çıkaracak olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Çolpan karakterine Sumru Yavrucuk hayat verecek. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey Çolpan kimdir, gerçek adı ne? Sumru Yavrucuk kaç yaşında, aslen nereli? İşte tüm merak edilenler...

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'nun uyarladığı, MF Yapım imzalı FOX'un yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey bu akşam ilk bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Çolpan karakterini Sumru Yavrucuk canlandıracak. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey Çolpan kimdir, gerçek adı ne? Sumru Yavrucuk kaç yaşında, aslen nereli? İşte tüm detaylar...

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY ÇOLPAN KİMDİR?

Aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanmanın kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyen hikayeleriyle izleyici karşısına çıkacak olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Çolpan karakterini Sumru Yavrucuk canlandıracak.

Evlilik Hakkında Her Şey 1. bölüm izle tek parça! Fox Tv Evlilik Hakkında Her Şey ilk bölüm kesintisiz izle!

SUMRU YAVRUCUK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu, yönetmen Sumru Yavrucuk, 1961 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 1977 yılında İstanbul Belediye Konservatuvarı'na kayıt olan Yavrucuk, şan ve tiyatro bölümlerinde eğitim aldı, ardından 1979 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü'ne geçiş yaptı. 1982 yılında İstanbul Devlet Tiyatroları'nın kadrosuna geçen Sumru Yavrucuk, halen Devlet Tiyatroları'nın oyuncuları arasında yer almaktadır.

1988 tarihide rol aldığı Önce Canan adlı yerli dizi ile tv sektöründe de boy gösteren Yavrucuk'un sinema ile tanışması ise, 1990 tarihli Yorum Yok adlı filme gerçekleşmiştir. Yavrucuk'un 1992 yılında rol aldığı iki film, Çıplak ve Seni Seviyorum Rosa ise, en fazla ses getiren filmleri oldu ve de Seni Seviyorum Rosa başarılı oyuncuya 1991 yılında Altın Portakal, 1992 yılında ise Altın Koza ödüllerini getirdi.

Sumru Yavrucuk, sağır ve dilsizlerin kullandığı işaret dili olan Gestuno'ya hakim bir konuşmacı olarak da bilinmekte. On yıla yakın bir süre sağır dilsizlerden oluşan bir sessiz tiyatro grubuna yönetmenlik yapan Sumru Yavrucuk, bu grupla beraber sahnelediği Susuz Yaz adlı tiyatro oyunu ile 1986 yılında Türkiye Sağır Dilsizler Mim Festivali'nde En İyi Yönetmen ödülünü kazanmıştır.

Önce Canan, Ayaşlı ve Kiracılar, Yorum Yok, Yol Palas Cinayeti, İki Kadın, Seni Seviyorum Rosa, Çıplak, İş, Tutkular, Yer Çekimli Aşklar, Dostlar Pasajı, Sır, Akşam Güneşi, Direklerarası, Meleğin Selamı, Akasya Pasajı, Parça Pinçik, Bizim Otel, Halk Düşmanı, Mars Kapıdan Baktırır, Patroniçe, Yabancı Damat, Sevgili Dünürüm, Bahar Dalları, Fatmagülün Suçu Ne?, Kara Cumartesi, Loks Gluück, Ağır Roman Yeni Dünya, Tamam mıyız?, Acil Aşk Aranıyor ve No:309 gibi bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır.

Altın Portakal, Afife Jale ve Avni Dilligil başta olmak üzere çok sayıda ödülü bulunan Sumru Yavrucuk, son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Baraj dizisinde Zerrin karakterine hayat verdi.

Evlilik Hakkında Her Şey Azra kimdir, gerçek adı ne? Gökçe Bahadır kaç yaşında, aslen nereli, evli mi?

Evlilik Hakkında Her Şey uyarlama mı, nerede çekildi? Evlilik Hakkında Her Şey konusu nedir, oyuncuları kimler?

 • Evlilik Hakkında Her Şey Çolpan kimdir
 • Evlilik Hakkında Herşey
 • Evlilik Hakkında Herşey çolpan kim
 • Evlilik Hakkında Herşey sumru yavrucuk
 • Sumru Yavrucuk kimdir
 • Sumru Yavrucuk kaç yaşında
 • Sumru Yavrucuk aslen nereli
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Liman kenti Kaunos'taki Bizans kilisesi ve mezarlar gün yüzüne çıkarılıyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güney Kore'de heyetler arası görüşme gerçekleştirdi

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı