• $9,515
 • €11,1019
 • 546.583
 • 1455.42
1 Ekim 2021 Cuma 13:22 | Son Güncelleme:

Evlilik Hakkında Her Şey konusu nedir, oyuncuları kimler? Evlilik Hakkında Her Şey hangi yapımdan uyarlama, nerede çekiliyor?

Evlilik Hakkında Her Şey FOX TV'de yayınlanıyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'nun uyarladığı, MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey tanıtımları ile büyük ilgi görmüştü. Tüm dizi takipçileri Evlilik Hakkında Her Şey konusu nedir, oyuncuları kimler? Evlilik Hakkında Her Şey hangi yapımdan uyarlama, nerede çekiliyor? gibi soruların yanıtlarını merak ediyorlar. İşte tüm detaylar...

Aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanmanın kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyen hikayeleriyle Evlilik Hakkında Her Şey yakından takip ediliyor. Dizide Gökçe Bahadır Azra karakterini, Sumru Yavrucuk Çolpan karakterini Tülin Ece Güneş karakterini, Gökçe Eyüpoğlu Sanem karakterini canlandırıyor. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey konusu nedir, oyuncuları kimler? Evlilik Hakkında Her Şey hangi yapımdan uyarlama, nerede çekiliyor? İşte tüm merak edilenler...

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY KONUSU NEDİR?

Başarılı bir boşanma avukatı olan Azra Günay, işinin duayeni olan annesi Çolpan Cevher ve dik başlı kardeşi Sanem Cevher ile İstanbul'un tanınmış ve nüfuzlu insanlarının davalarına bakmaktadır. Küçük kız kardeşi Güneş ise anne ve ablalarının aksine hukuk dünyasından uzak bir yaşam sürmeyi tercih etmektedir.

Azra hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra kendisi gibi avukat olan Sergen Günay'la evlenmiş ve üç çocuk dünyaya getirmiştir. Mesleği gereği şahit oldukları ve babasından yediği darbeye rağmen aile ve evlilik kavramlarına sıkı sıkıya bağlı bir kadındır. Tüm bunlara karşın hayatı boyunca görmezden geldiği korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacak, kendine yarattığı mükemmel aile tablosu, kocasının ihanetini öğrenmesiyle yerle bir olacaktır.

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine tepkileri de altından kalkma yöntemleri de birbirinden farklıdır. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden görürüz. Çolpan boşanmış, Azra uzun yıllardır evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla Evlilik Hakkında Her Şey; aile, aşk, sadakat ve boşanma düzeninin kirli yüzünü gözler önüne sürmekten çekinmeyecek hikayeleriyle seyirciyi buluşturacaktır.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY OYUNCULARI KİMLER?

Dizinin oyuncu kadrosunda; Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY UYARLAMA MI?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi BBC yapımı, "The Split" dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY NEREDE ÇEKİLDİ?

Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirildi.

 • Evlilik Hakkında Her Şey
 • Evlilik Hakkında Her Şey konusu
 • Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları
 • Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosu
 • Evlilik Hakkında Her Şey nerede çekildi
 • Evlilik Hakkında Her Şey uyarlama mı
 • hangi diziden uyarlama
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu