• $7,5277
  • €9,0089
  • 409.558
  • 1538.04
18 Ocak 2021 Pazartesi 12:47 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başrol oyuncusu hastaneye kaldırıldı! Beyninde tümör çıkan oyuncuyu sağlık bakanı ameliyat etti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başrol oyuncusu hastaneye kaldırıldı! Beyninde tümör çıkan oyuncuyu sağlık bakanı ameliyat etti

ATV'nin en sevilen yapımlarından olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yılbaşı tatilinin ardından 6. sezonu ile ekran macerasına devam edecek. Set ekibi ve oyuncular büyük hazırlığın içinde yer alırken başrol oyuncusundan kötü haber geldi. Memleketi Makedonya'da hastaneye kaldırılan Sabina Toziya'nın beyninde tümör olduğu öğrenildi. Usta oyuncu, Makedonya Sağlık Bakanı Venko Filipce tarafından ameliyat edildi.

Başrollerinde Oktay Kaynarca'nın rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hayriye Ana'sı Sabina Toziya'nın beyninde tümör çıktı. Makedonya Sağlık Bakanı Venko Filipce tarafından ameliyat edilen Sabina Toziya evine gönderilmek için özel uçak ayarlanırken senaryo gereği EDHO'ya veda edecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hayriye Ana'sı Sabina Toziya, dizinin yılbaşı tatiline girmesi nedeniyle soluğu memleketi Makedonya'da almıştı. Çekimlerin başlamasına az bir zaman kala Türkiye'ye geri dönmek için hazırlıklara başlayan Sabina Toziya bir anda bayıldı. Apar topar hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun beyninde tümör olduğu tespit edildi.

AMELİYAT 10 SAAT SÜRDÜ

Makedonya Sağlık Bakanı Venko Filipce tarafından ameliyat edilen Sabina Toziya, 10 saat süren ameliyattan sonra beynindeki tümör tamamen temizlendi. Dört gün yoğun bakımda kalan oyuncu daha sonra normal servise çıkarıldı, Sabina Toziya'nın bugün evine götürüleceği öğrenildi.

SAĞ TARAFINA FELÇ İNDİ

Edinilen son bilgilere göre Sabina Toziya'nın sağ tarafıan felç indi. Ünlü oyuncu fizik tedavinin ardından eski sağlığına kavuşacak. Patoloji sonuçlarının çıkmasının ardından ünlü oyuncunun kemoterapi alıp almayacağı belli olacak.

Toziya'nın sağlık durumuyla ile beklenmedik bir durum yaşanırken EDHO senaryosunda değişikliğe gidildi. Senaryo gereği ölerek diziden ayrılacak olan ünlü oyuncu için cenaze sahnesi yazıldı.

Son dakika... Sıla ve Hazer Amani boşandı

Sen Çal Kapımı'n Eda'sı Hande Erçel kar pozunu önce paylaştı sonra sildi

Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizilerinin eser sahibi olan Gülseren Budayıcıoğlu'ndan şaşırtan Bir Başkadır yorumu!

Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral pozlarıyla yaktı geçti! Eşi İsmail Demirci yorumuyla gündem oldu

Cem Yılmaz'dan Masumlar Apartmanı yıldızlarına Erşan Kuneri teklifi! İki ismi istiyor

Estetik harikası olmuş... Survivor Nagihan Karadere değişimiyle ağızları açık bıraktı!

<p>İlk etapta atışlarda biraz başarısız olsa da eğitimini  alarak ve kurallara uyarak gerçekleştirdi

Bordo berelinin poligon macerası Zeki Gümüş'le Rastgele'de

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi