• $7,5409
  • €9,0393
  • 410.01
  • 1538.04
18 Ocak 2021 Pazartesi 11:33 | Son Güncelleme:

Estetik harikası olmuş... Survivor Nagihan Karadere değişimiyle ağızları açık bıraktı!

Estetik harikası olmuş... Survivor Nagihan Karadere değişimiyle ağızları açık bıraktı!

Survivor yarışmasından sonra popüler olan Nagihan Karadere, geçtiğimiz günlerde bir markanın halkla ilişkiler danışmanlığını yaptığını açıklamıştı. Sosyal medya paylaşımları ile dikkat çeken Nagihan Karadere'nin değişimi gündeme geldi. Estetik işlemlerin ardından adeta başak birine dönüşen Karaderi'nin son hali sosyal medyayı salladı.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2018 Ünlüler-Gönüllüler yarışması ile popüler olan kısa mesafe koşucusu Nagihan Karadere yarışmanın ardından büyük bir değişim yaşadı. Eşiyle yaşadığı sorunlar ve boşanma olayları ile gündeme gelen Nagihan Karadere estetikle tanınmaz hale geldi.

Dudaklarını, göğüslerini ve burnunu yaptıran Karadere değişimiyle ağızları açık bıraktı. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Nagihan'ın son halini gören takipçileri gözlerine inanamadı.

Nagihan Karadere, Survivor yarışmasının ardından Survivor Panorama programında bir süre yorumculuk yaptı. Karadere, şimdilerde bir markanın halkla ilişkiler danışmanlığını yapyor.

İşte Nagihan Karaderi'nin son hali...

<p>İyi Parti'den ayrılan Bağımsız Milletvekili İsmail Koncuk ile Meclis'te basın toplantısı düzenley

İhraç edilip geri dönmüştü: Ümit Özdağ İYİ Parti'den istifa etti

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi