• $7,2939
  • €8,7973
  • 403.461
  • 1527.45
23 Ocak 2021 Cumartesi 20:21 | Son Güncelleme:

Necat Gülseven hangi kanalın sahibi? Ebru Yaşar'ın eşi Necat Gülseven kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Necat Gülseven hangi kanalın sahibi" Ebru Yaşar'ın eşi Necat Gülseven kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor"

Ebru Yaşar ile evli olan ünlü iş adamı Necat Gülseven'e dair araştırmalar hız kazandı. Necat Gülseven kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Necat Gülseven hangi kanalın sahibi? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve kurucusudur.

2015 yılında şarkıcı Ebru Yaşar ile evlenen Ebru Yaşar'ın eşi Necat Gülseven'in kim olduğu merak ediliyor. Necat Gülseven kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Necat Gülseven hangi kanalın sahibi? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Necat Gülseven, 1980 yılında Diyarbakır Bismil'de doğmuştur. Eğitimine Diyarbakır'da başladı. İşte hakkında tüm merak edilenler...

EBRU YAŞAR'IN EŞİ NECAT GÜLSEVEN KİMDİR?

Necat Gülseven, 1980 yılında Diyarbakır Bismil'de doğmuştur. Eğitimine Diyarbakır'da başladı. Daha sonra İstanbul'a geldi. Genç yaşlarda iş hayatına atılan Necat Gülseven ilk olarak Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş.'yi kurdu. 26 Haziran 2015 tarihinde ünlü şarkıcı Ebru Yaşar ile Marmaris Bozburun'da evlenmiştir. Bu evliliğinden 14 Şubat 2017 yılında ikiz çocukları olmuştur. Çocuklarının isimleri Hasan Poyraz ve Ebru Su'dur.

Çalışma hayatına genç yaşlarda başlamış ve Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş.'yi kurmuştur. Bir süre sonra de burada Yönetim Kurulu Başkanı olmuştur. 2019 yılında 3N Medya'yı kuran Necat Gülseven, Show Radyo, TV100, Viva Radyo ve Bizimev Tv'yi de satın almıştır.

Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses neden küsmüştü?

<p>Dünyaca ünlü bir markanın eski modeli Adriana Lima ve saltbea hareketi ile popüler olan Nusret Gö

Haftanın Magazin Başlıkları... Fahriye Evcen, Kuruluş Osman'da

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu