• $7,2831
  • €8,7784
  • 403.047
  • 1527.45
23 Ocak 2021 Cumartesi 20:22 | Son Güncelleme:

Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses neden küsmüştü? İbo Show konuğu Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses neden küsmüştü" İbo Show konuğu Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli"

9 yıl aradan sonra yeniden ekranlara dönen İbrahim Tatlıses her cumartesi izleyicisinin karşısına çıkıyor. Seyircisine keyifli dakikalar yaşatan İbo Show'da bu hafta yine çok özel konuklar var. İbo Show'un bu haftaki konukları Ebru Yaşar, Selçuk Balcı, Resul Dindar ve Çetin Altay oldu. 15 yıldır küs olan eski dostlar Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses, İbo Show'da barıştı. Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses neden küsmüştü? gibi soruların yanıtları da tüm izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

İbo Show bu hafta yine heyecan dolu bir bölümle izleyicisinin karşısına çıkacak. İbo Show'un bu haftaki konukları arasında Ebru Yaşar yer aldı. 15 yıldır küs oldukları bilinen ikili programda duygusal anlar yaşadı. İbrahim Tatlıses ve Ebru Yaşar'ın 15 yıllık küslüğü İbo Show'da bitti. Peki, Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses neden küsmüştü? İşte tüm merak edilenler... 

EBRU YAŞAR VE İBRAHİM TATLISES NEDEN KÜSMÜŞTÜ?

İbrahim Tatlıses ve Ebru Yaşar'ın 15 yıllık küslüğü İbo Show'da son buldu. Bu haberlerin gündeme gelmesinin ardından çiftin arasındaki küslüğün sebebi merak edildi.

Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses arasında yıllardır devam eden küslük kafamızı en çok kurcalayan dargınlıklardan biriydi. Nedenini kimse anlamadı yıllarca. Ebru Yaşar'ın en büyük hit'lerinden 'Seni Anan Benim İçin Doğurmuş'un mimarı İbrahim Tatlıses'le küsmüş olması üzücü ve anlaşılmazdı. Neyse ki bu dargınlık sona erdi.

Ebru Yaşar, İbrahim Tatlıses'in programına konuk olduktan sonra eski patronuyla ilgili şunları dile getirmiş: "Yıllar sonra küslüğümüze son verdik. Çok duygusal bir program oldu. Biz 5 sene çalışıp 15 sene küs kalan bir patron-sanatçı ilişkisi yaşadık. Ama o küskünlüğe son verdik."

Ne güzel bunları duymak. Daha önce katıldığı bir programda Yaşar, Tatlıses için "İnsan sevdiğine kırılır. Neden küstüğümüzü ben de bilmiyorum" diye bir yorum yapmıştı.

EBRU YAŞAR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Ağrı kökenli memur bir ailenin çocuğu olarak 8 Ağustos 1977'de Ankara'da doğdu. Liseyi bitirdikten sonra İstanbul'a geldi ve müzik hayatına başladı. İTÜ Türk Sanat Müziği Bölümü'nden mezun oldu.

1995 yılının Mayıs ayında Ebru Yaşar Bu Sahilde adlı ilk albümünü Burhan Çaçan'ın şirketinden piyasaya çıkardı. 1999 yılının Şubat ayında İbrahim Tatlıses'in yardımıyla Ebru Yaşar "Seni Anan Benim İçin Doğurmuş" adlı şarkısını piyasaya sürdü. Bu şarkı Türkiye genelinde büyük bir etki yarattı ve sanatçı kendini Türk müzik piyasasında ispatladı.

2003 senesinin Mayıs ayında Yaşar "Aşkımız Buraya Kadar" adlı albümünü çıkardı ve bu albümünden "Aşkımız Buraya Kadar", Yeminim Var" ve "O Değil" gibi birçok hit şarkıya imza attı. 2006 senesinin Haziran ayında Yaşar "Yeşillenirim" adlı albümünü piyasaya sürdü. Bu albüm Ebru Yaşar'ın en çok satan albümlerinden biri oldu.

2008 tarihinde sanatcı İsmail YK ile düet yaptığı "Seni Seviyorum" adlı şarkıyı piyasaya çıkarmıştır.

2011 Ebru Yaşar yeni albümü "Delidir" ile müzik dünyasına dönüş yaptı.

2013 yılının Nisan ayında "Sanat-ı Ebru" adlı albümünü piyasaya çıkartmıştır. Aralık 2014 ise sadece dijital platformlarda çıkan "Cumartesi" isimli single çalışmasını yayımlamıştır. 17 Mayıs 2017'de yeni albümü "Haddinden Fazla" çıkartmıştır.

Ebru Yaşar 2015 yılında Necat Gülseven ile evlenmiştir. Ebru Yaşar'ın bu evlilikten, Hasan Poyraz ve Ebru Su isimli ikizleri bulunmaktadır.

Albümleri:

1995: Bu Sahilde

1997: Sevenler Ölmez

1999: Seni Anan Benim İçin Doğurmuş

2003: Aşkımız Buraya Kadar

2006: Yeşillenirim

2008: Seviyorum Seni

2011: Delidir

2013: Sanat-ı Ebru

2017: Haddinden Fazla

Single’ları:

2012: “Ağlayamıyorum”

2014: “Cumartesi”

2019: “Alev Alev”

2020: “Kalmam”

Selçuk Balcı kimdir, kaç yaşındadır? Selçuk Balcı aslen nereli, evli mi?

Ebru Yaşar'ın eşi Necat Gülseven kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Necat Gülseven hangi kanalın sahibi?

Mehmet Ali Erbil kaç yaşında, hastalığı nedir? Mehmet Ali Erbil iyileşti mi, sağlık durumu nasıl?

Resul Dindar kimdir, kaç yaşında? Resul Dindar aslen nerelidir, evli mi?

<p>İngiltere ile başlayalım. nam-ı diğer Güneş Batmayan ülke...  İngilterede yaşanan küçülme ülke ta

Ne ABD ne İngiltere ne de Almanya.... Türkiye büyüme liginde ilk sıralarda

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu