• $7,407
  • €9,0043
  • 445.194
  • 1574.02
27 Aralık 2020 Pazar 09:40 | Son Güncelleme:

İbo Show konuğu Zehra Gülaç kimdir? Cennetten Çiçek şarkısı ile ünlenen Zehra kaç yaşında ve nereli?

İbo Show konuğu Zehra Gülaç kimdir" Cennetten Çiçek şarkısı ile ünlenen Zehra kaç yaşında ve nereli"

Cumartesi akşamları izleyicisine keyifli dakikalar yaşatan İbo Show dün akşam yeni bölümü ve yeni konukları ile ekrana geldi. 7. bölümde Saba Tümer, Coşkun Sabah, Linet ve Okan Bayülgen konuk oluyor. Ayrıca son dönemde Cennetten Çiçek isimli şarkısıyla milyonların beğenisini kazanan Zehra, programın sürpriz konuğu olacak. Peki, Cennetten Çiçek Zehra kimdir? Zehra Gülüç kaç yaşında, nerelidir?

9 yıllık aradan sonra tekrar seyircisiyle buluşan İbo Show'a dün akşam birbirinden eğlenceli isimler programa katıldı. Bu hafta İbo Show konukları; Saba Tümer, Coşkun Sabah, Linet ve Okan Bayülgen olacak. Cennetten Çiçek isimli şarkısıyla milyonların beğenisini kazanan Zehra ise programın sürpriz konuğu olacak. Cennetten Çiçek Zehra kimdir? Zehra Gülüç kaç yaşında, nerelidir? gibi soruların yanıtları da yoğun bir şekilde araştırılıyor. İşte, Cennetten Çiçek Zehra hakkında tüm merak edilenler..   

CENNETTEN ÇİÇEK ZEHRA KİMDİR?

Cennetten Çiçek şarkısı ile ün kazanan Zehra Gülüç, 1998 yılında Mersin’de doğup büyüdü. Kırıkkale Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, müzik bölümünden mezun oldu.

3 kız kardeşin en büyüğü olan Zehra, 2014 yılında babasını trafik kazasında kaybetmiş ve müziğe sarılmış.

Cennetten çiçek topluyorum ile karşımıza çıkan Zehra Gülüç; dünya genelinde 200 milyon tıklanma, indirilme rekoru kırarak ülkemizde müzik severlerin ilgisini üzerinde topladı. Haftalarca müzik listelerinin zirvesinde o vardı.

Zehra; Cennet'ten Çiçek şarkısının önemini bir röportajında şöyle özetliyor;

Hayatımın her noktasında müziğe sarılan biriyim. Babamı erken yaşta kaybetmenin verdiği acı bir yana tüm zorluklara annem ve kız kardeşlerimle beraber göğüs gerdik. O yüzden " acılara yürüyor korkmuyorum " sözleri bana yaşadığım zorlukları hatırlatıyor. Pes etmemek, zorlukları geçmek anlamında motive ediyor. Korkmadığımı kendime hatırlatıyor . 

Linet kimdir, kaç yaşında? Linet tam adı ne, evli mi?

Okan Bayülgen kimdir, nereli? Okan Bayülgen'in kızı İstanbul kaç yaşında?

<p>ATV'nin reyting rekorları kıran başrolünde Burak Özçivit'in rol aldığı Kuruluş Osman dizisi Türk

Ahmet Yenilmez 'Kuruluş Osman'ı' anlattı: Demirci Davut'un sahnelerine dikkat edin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'dan ayrıldı

Muğla'da deniz suyu 20 metre çekildi