• $7,4715
  • €9,0401
  • 441.739
  • 1556.77
10 Ocak 2021 Pazar 10:24 | Son Güncelleme:

Ünlü komedyen Cem Yılmaz kaç kez evlendi? Cem Yılmaz kaç yaşında, aslen nereli?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz kaç kez evlendi" Cem Yılmaz kaç yaşında, aslen nereli"

İbo Show dün akşam yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Uzun bir aradan sonra tekrar yayınlanmaya başlayan İbo Show'un konukları arasında ünlü komedyen Cem Yılmaz'da yer alıyor. Cem Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Cem Yılmaz aslen nereli, kaç kez evlendi? gibi soruların yanıtları tüm ekran başındakiler tarafından araştırılmaya başlandı. Cem Yılmaz'a dair merak edilenlerin tümünü sizler için derledik...

Star Tv'nin sevilen eğlence programı İbo Show dün akşam 9. yeni bölümüyle ekrana geldi. Yıllar süren hasret sona eriyor ve İbo Show, çok özel bir bölümle seyirci karşısına çıkıyor. Birbirinden ünlü isimlerin konuk olacağı İbo Show'a ünlü komedyen Cem Yılmaz geliyor. Peki, Cem Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Cem Yılmaz aslen nereli, kaç kez evlendi? İşte tüm merak edilenler...  

CEM YILMAZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokulu Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu’nu, sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi.

Üniversitede öğrenim gördüğü sırada, Türkiye'nin en köklü mizah dergilerinden biri olan Leman Dergisi’nde çalışmaya başladı. 1992 ile 1995 yılları arasında çalıştığı Leman dergisinde, karikatürleriyle ön plana çıktı. Bunun üzerine 1995 yılında Leman Kültür Merkezi’nde “Bir Tat Bir Doku” adlı stand-up gösterilerine başladı. Ardından 1998 yılında başrolü Mazhar Alanson ile birlikte paylaştığı Her Şey Çok Güzel Olacak adlı film ile ilk sinema deneyimini yaşamıştır.

2006 yılında senaryosunu yazdığı ve aynı zamanda yönetmen koltuğuna geçtiği proje olan Hokkabaz filmini çeken Cem Yılmaz; G.O.R.A., A.R.O.G, Hokkabaz, Yahşi Batı, Deli Aşk, İftarlık Gazoz, Ali Baba ve 7 Cüceler, Son Umut, Pek Yakında, Arif v 216 gibi yapımlarda rol almış, 3 filmde de seslendirme yapmıştır.

Cem Yılmaz 2012 yılında Ahu Yağtu ile evlenmiş ve 2013 yılında da boşanmıştır. Çiftin Kemal isminde bir oğlu vardır.

Cem Yılmaz şimdilerde, yapımcı, senarist ve oyuncu olarak yer aldığı Karakomik Filmler adlı sinema filminde Aytaç karakterine hayat vermektedir. Cem Yılmaz Boğa burcudur.

Özkan Uğur kimdir, kaç yaşında? Özkan Uğur aslen nerelidir?

Fuat Güner kimdir, kaç yaşında? MFÖ Fuat Güner nerelidir?

Mazhar Alanson kimdir, kaç yaşında? Mazhar Alanson aslen nerelidir, kaç kez evlendi?

Zafer Algöz kaç yaşında, kimdir? Zafer Algöz aslen nerelidir?

<p>Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın  Bağdat'a sürpriz  ziyaretinin perde arkasında ne v

Bakan Akar neden Bağdat'a gitti?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kar yağışı Türkiye'nin dört bir yanında sürücülere zor anlar yaşattı

Bu besin vücuttaki tüm iltihabı kurutuyor!