• $7,4234
  • €9,0356
  • 439.755
  • 1528.21
11 Ocak 2021 Pazartesi 10:01 | Son Güncelleme:

9 Ocak reyting sonuçları: Gönül Dağı, İbo Show, Sen Çal Kapımı reyting sonuçlarında birinci olan yapım hangisi?

9 Ocak reyting sonuçları: Gönül Dağı, İbo Show, Sen Çal Kapımı reyting sonuçlarında birinci olan yapım hangisi"

9 Ocak reyting sonuçlarına göre dün en çok izlenen yapım belli oldu. Ekrana yeni bölümleri ile gelen diziler ve programlar, reyting sıralamasında yarışıyor. Star Tv'de bomba konuklarıyla İbo Show, Fox Tv'de Sen Çal Kapımı, TRT 1'de bozkır yaşamını anlatan Gönül Dağı ve yeni sezonuna iddialı giriş yapan Survivor ekrana geldi. 9 Ocak reyting sonuçları açıklandı mı? Gönül Dağı, İbo Show, Sen Çal Kapımı reyting sonuçlarında birinci olan yapım...

Ekranların en çok izlenen dizi, film ve programların 9 Ocak reyting sonuçları açıklandı. Birçok yapım yeni bölümleri ile cumartesi akşamı ekrana geldi. Dün Fox Tv'de Sen Çal Kapımı, TRT 1'de Gönül Dağı Star Tv'de efsane konuklarıyla İbo Show, ATV'de Kim Milyoner Olmak İster ve yeni sezonu ile Tv 8'de başlayan Survivor izleyenlerle buluştu. Peki, 9 Ocak reyting sonuçları nasıl?

9 OCAK REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

9 Ocak reyting sonuçları açıklandı. Survivor totalde ilk sırada yer aldı. Ardından TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı ikinci sırada yer aldı. Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu ise listeye üçüncü sıradan giriş yaptı.

<p>Samsun'da arazide ağzı tel ile bağlı başıboş eşek kurtarıldı. Eşeğin ağzındaki teli kırarak çıkar

Ağzına demir teli bağlayıp ölüme terk ettiler... Zavallı eşeği, baba ve kızı kurtardı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Gaziantep'te tır kazası! Yol trafiğe kapandı

Doğada yaptığı yemeklerle kentleri tanıtıyor