• $ 7,2916
  • € 8,5355
  • 477.149
  • 1060.59
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
09 Ağustos 2019 Cuma 08:00 | Son Güncelleme:

Vizyonda bu hafta

Ayın Karanlık Yüzü: Hitler'in Çocukları

Nükleer savaş sonrası yaşanmaz bir hale gelen dünyada, insanlığın son sığınağı Naziler’in Ay’daki üssüdür. Ancak burada da yaşam insanlar için pek de iyi değildir. Yaşam koşullarının gittikçe daha kötü bir hal alması, insanları yeni yer arayışına sürükler. İnsanlar, son çare dünyanın merkezinde bulunan gizli bir şehre yerleşmeye karar verir. Tam da bu sırada beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalırlar.

Yön: Timo Vuorensola

Oyn: Lara Rossi, Vladimir Burlakov, Julia Dietze

Tür: Bilimkurgu, Aksiyon

IMDb: 5.1 

Sadık Bir Adam

Marianne ve Abel, mutlu bir çifttir. Ancak bir gün Marianne, Abel’i terk eder. Üstelik uğruna sevgilisini terk ettiği adam, Abel’in en yakın arkadaşlarından biridir. Eski sevgililer, ayrılıklarının üzerinden geçen sekiz yılın ardından Marianne’in sevgilisi Paul’ün cenazesinde yeniden bir araya gelir. Bu karşılaşmanın ardından Marianne ile yeniden birlikte olmak istediğini anlayan Abel, bunun için bir şeyler yapmaya karar verir. Ancak bu sefer önünde birçok engel vardır. Abel, yeniden Marianne ile birlikte olabilmek için öncelikle Marianne’in oğlu Joseph ve Paul’ün kız kardeşi Eve’i ikna etmesi gerekecektir.

Oyn: Laetitia Casta, Louis Garrel, Lily-Rose Depp 

Tür: Romantik, Komedi

IMDb: 6.3

Dora ve Kayıp Altın Şehri

Dora hayatının büyük bölümünü ailesiyle birlikte ormanları keşfederek ve doğayla iç içe geçirmiştir. Ancak şimdi Dora’nın önünde onu balta girmemiş ormanlardan çok daha fazla korkutan bir macera vardır ve bu maceradan kaçma şansı yoktur. Artık liseye gitmek zorundadır. Her zaman bir kâşifin ruhunu taşıyan genç Dora, hızla kendine arkadaşlar bulur. Yeni arkadaş grubu, genç Dora’nın ailesini kurtarmak ve kayıp İnka uygarlığının arkasındaki tahmin edilemez gizemi çözmek için rengarenk bir maceraya atılır.

Oyn: Isabela Moner, Michael Peña, Eva Longoria

Tür: Aile, Macera

IMDb:  4.9

Kanlı Efsane

Genç bir gazeteci, gizemli bir şekilde kaybolan nişanlısını bulmak için araştırma yapmaya başlar. Ancak yaptığı bu araştırmalar gazeteciyi şeytani bir grubun yönettiği tehlikeli ve uğursuz olduğuna inanılan soruşturmanın içerisine sürükler.

Oyn: Anna Dawson, Hannah Chalmers, Adrian Annis

Tür: Korku 

Siccin 6

Yaşar, babasının ölümü sonrası zor zamanlar geçirir. Babasından kalan miras, Yaşar’ın üvey annesi ile sorun yaşamasına neden olur. Bu sırada baldızı Canan’ın kendisine âşık olduğunu öğrenen Yaşar şok geçirir. Yaşar bir yandan miras meselesi bir yandan da baldızı ile uğraşırken, evde de bir takım tuhaf olaylar yaşandığını fark eder. Yaşar’ın akli dengesi bozuk olan kızı Efsun’un karanlık geçmişinin gün yüzüne çıkması işlerin daha da karışmasına neden olur. 

Yön: Alper Mestçi

Oyn: Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar

Tür: Korku

Konuşan Hayvanlar

Film, hayvan dostlarını kötü adamların elinden kurtarmak için zorlu bir mücadeleye atılan 9 yaşındaki bir çocuğun hikayesini konu ediyor. Annesi, babası ve babaannesiyle birlikte hayvan koruma parkının müştemilatında yaşayan Can’ın farklı bir özelliği vardır. Can, hayvanları duyabilmekte ve onlarla konuşabilmektedir. Parkın da sahibi olan Şaheste, park arazisini satıp yerine rezidans yaptırma planları yapmaktadır. Şaheste’nin babası parkta hayvanların bakımının yapıldığı için arazinin satılmasına karşı çıksa da Şaheste planını uygulamak için gizlice mafyayla anlaşır…

Yön: Mustafa Kotan

Oyn: Emir Özyakışır, Ferit Aktuğ, Ayça Erturan

Tür: Komedi

 

Tartıştığı kişiye tencere atarken balkondan düştü

Tartıştığı kişiye tencere atarken balkondan düştü

9 Ağustos altın fiyatları ne kadar?

9 Ağustos altın fiyatları ne kadar?

8 Ağustos güncel reyting listesi yayında!

8 Ağustos güncel reyting listesi yayında!

Trabzon'da fındık hasadına başlandı

Trabzon'da fındık hasadına başlandı