• $ 5,7498
  • € 6,3629
  • 271.886
  • 105380
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Vizyonda bu hafta

Örümcek-Adam: Evden Uzakta

Örümcek-Adam: Evden Uzakta, arkadaşlarıyla gittiği okul gezisi sırasında gizemli bir görev üstlenmek zorunda kalan Peter Parker’a odaklanıyor. Örümcek Adam macerasının 2. devam halkası olan filmde Peter Parker’ı bir kez daha milyonlarca hayran kazanan yeni nesil Örümcek Adam Tom Holland canlandırıyor. Genç Peter Parker’ın maceralarının anlatılacağı filmin yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor.

Yön: Jon Watts

Oyn: Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya

Tür: Macera

IMDB: 8.1

Bebeğin Laneti

Film, evde oyuncak bir bebek bulmalarının ardından tuhaf olaylar yaşayan genç bir kadın ve kızının hikâyesini konu ediyor. 

Adaline ve kızı Chloe, 2. Dünya Savaşı’nın yarattığı kaos ortamından kaçıp, şehirden uzakta bulunun küçük bir köye yerleşir. Genç kadının kocası savaştadır ve onu arkasında bırakmış olmak hem Adaline hem de kızında büyük bir yara oluşturur.

Yön: Lawrence Fowler

Oyn: Claire Carreno, Helen Crevel, Neil Hobbs 

Tür: Korku

IMDB: 3.4

Kül En Saf Beyazdır

Çin’de genç bir dansçı olan Qiao, şehrin gangsterlerinden olan Bin’e âşık olur. Qiao, çeteler arasında çıkan bir kavgada Bin’i korumak için ateş eder. Bu onun 5 yıl hapis yatmasına neden olur. Qiao, cezası bitip serbest bırakılınca Bin’e ulaşmaya çalışır.

Yön: Jia Zhangke

Oyn: Zhao Tao, Liao Fan, Xu Zheng

Tür: Romantik

Tolkien

Tolkien, Lord of The Rings serisi, The Hobbit, Silmarillion, Hurin’in Çocukları ve daha nice edebiyat dünyasına kazandırdığı önemli eserle tanınan J.R.R. Tolkien’ın hayatını konu ediyor. Film, İngiliz yazar, şair, filolog ve profesör unvanlı akademisyen JRR Tolkien’ın yetim kaldığı çocukluk döneminden itibaren yaşamının ilerleyen dönemine uzanıyor. 

Yön: Dome Karukoski

Oyn: Nicholas Hoult, Lily Collins, Colm Meaney 

Tür: Biyografik

IMDB: 7.0

Efsunlu: Kabirden Gelen

Efsunlu - Kabirden Gelen, hasta olduğunu düşünülen bir kıza yardım etmeye çalışan bir gencin hikayesini konu ediyor. Burcu, yıllar önce henüz bebekken bir yurt kapısına bırakılmış ve yurdun sahibi Zahide tarafından evlat edinilmiş bir kızdır. Zahide, Burcu’nun çaresi olmayan bir beyin hastalığı olduğunu düşünerek onu insanlardan uzak büyütür.

Yön: Uğur Kaplan 

Oyn: Sedef Şahin, Elif Kartal, İlke Al

Tür: Korku

İntikam

10 yıl önce, açıklanamayan bir olayın ardından hükümet tesisinden kaçan Ja yoon, hafızasını kaybeder. Yaşlı bir çift, kapılarının önünde bulduğu bu tanımadıkları küçük kızı yanlarına almaya karar verir. Çiftin yanında büyüyen Ja yoon, yıllar sonra parlak bir lise öğrencisi olur. Maddi sıkıntı yaşayan ailesine yardımcı olmak isteyen Ja yoon, bir yarışma programına katılmaya karar verir. 

Yön: Park Hoon-Jung

Oyn: Kim Da-mi, Cho Min-soo, Park Hee-Soon 

Tür: Gerilim

IMDB: 7.0

Sevimli Dostlar

11 yaşındaki Lilli Susewind’ın özel bir yeteneği vardır. Genç kız, hayvanlarla konuşabilmektedir ama bunu ailesi dışında kimsenin bilmemesi gerekir. Özel yeteneği nedeniyle zor zamanlar yaşayan Lilli, yaşanan son olayların ardından ailesi ile birlikte başka bir yere taşınmak zorunda kalır. Ailesini taşınmaya ikna eden Lilli, yeni evinde yeni bir hayata başlar.

Yön: Joachim Masannek

Oyn: Malu Leicher, Christoph Maria Herbst, Meret Becker

Tür: Aile

IMDB: 4.7


<p>AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, ASİSGUARD tarafından özgün olarak geliştirilen, otomatik maki

Silahlı Drone Songar Göreve Başlıyor

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor