• $8,2561
  • €10,0457
  • 487.295
  • 1441.33
30 Mart 2018 Cuma 00:01 | Son Güncelleme:

Plaj dostluğu bitti

Plaj dostluğu bitti

Aleyna Tilki’nin konserine gideceğini duyuran Demet Akalın, Hadise’nin fanlarından tepki gördü. Eleştirilerin dozu artınca Akalın ‘O benim doğumuma gelmedi’ dedi.

Demet Akalın ile Hadise arasında neler oluyor? Geçen yaz Hadise’nin ablasının işlettiği Bodrum’daki plajda sahne alan Akalın, popçuyla sık sık bir araya gelip çok yakın dost olduklarının imajını veriyordu. Hatta aralarına Gülşen’i de alarak üçlü bir ittifak oluşturan Demet Akalın’ın, Hadise’nin zor bir süreçten geçtiği dönemde yaptığı paylaşım dostluklarını sekteye uğratacak cinstendi. 18 yaşına giren Aleyna Tilki’nin Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserine gideceğini sosyal medyadan duyuran Akalın, Hadise’nin fanları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. 

Benim doğumuma gelmedi

İkilinin sıkı dostluklarına değinen Hadise fanları ‘Aleyna’nın konserine gidiyorsun ama yakın dostunun konserine gidip desteklemedin’ şeklinde eleştirilerini sundu. Bunun üzerine Demet Akalın, taşları yerinden oynatacak şu mesajı yazdı: Kız o daha benim doğumuma gelmedi. Akalın’ın bu sözleri ‘İkilinin arası mı açıldı?’ şeklinde yorumlandı. 

<p>Avrupa sevdalısı aydınların asıl derdi ne? Neden bir  Avrupalı'dan daha 'Avrupa'cılar'? Avrupa öz

Avrupa'yı bize ışıltılı tablolar gibi çizenler kimler?

Demirspor, Süper Lig'e çıktı; Adanalılar çıldırdı!

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor