• $ 6,4987
  • € 7,186
  • 337.574
  • 88125
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

New York’ta geçen bir klip hikâyesi
'Bu şarkıyla hayatım yenilenecek’

Gülben Ergen yaza yenilenerek merhaba dedi! Söz ve müziği Mert Ekren’e düzenlemesi Taşkın Sabah’a ait “Sen” şarkısından etkilenerek aniden single yayınlama kararı alan sanatçı, saçlarını kısacık kestirdi, 5 kilo verdi, soluğu klip çekmek için New York’ta aldı…

‘Hayatımı yenilemek bana iyi geliyor’ diyen Ergen, kendini yakın dostu Nihat Odabaşı’nın ellerine teslim etti. Klipte sanatçıya Amerikalı tiyatro oyuncusu ve model James Lee Taylor eşlik etti, stylingi ise Riassa Vanessa üstlendi…  “Yenilenmeyi seviyorum, yenilendikçe kendime saygım artıyor” diyen Gülben Ergen’in 2013 yazı için sloganı da belli; ‘Düşman olmaz benden.’ Bu cümle ‘Sen’ şarkısının içinde geçiyor ve Ergen’in mottosu olmuş durumda… Ekliyor sanatçı, ‘Bu şarkıyla hayatım yenilenecek.’ İşte Gülben Ergen’in hayatını yenileyecek şarkısının New York’ta çekilen klibinden LIFE’a özel objektif görüntüleri… 

Türk, Japon ve Amerikalı’dan oluşan ekip çalışanları arasında, dil konusu hiç bir şekilde problem yaratmazken bazen komik anların yaşanmasına sebep oldu. İlk defa Amerikalı bir tiyatro oyuncusuyla kamera karşısına geçen Ergen’in müthiş enerjisi tüm set çalışanlarına yansıdı ve çekimler 3 günde tamamlandı.   
James Lee Taylor 4 Eylül 1985 doğumlu… New York’ta ünlü LEE STRASBERG oyunculuk okulunda eğitim aldı. NY Broadway’de Nikola Tesla’nın hayatını konu alan oyunda başrol olarak Tesla’yı oynadı. New York’taki  IMG model ajansına bağlı olarak çalışıyor. Motor yarışları, koşmak ve müzik en büyük hobileri arasında. 

Klibi çeken Nihat Odabaşı’nın amacı tamamen yepyeni bir Gülben Ergen yaratmaktı.  Ergen’e ‘Buralardan uzaklaşalım’ dedi ve iklli soluğu NY’de aldı.  Odabaşı New York’ta toplam 12 gün kaldı, Gülben Ergen’le 5 gün geçirdi. 2 günü alışverişe ayıran sıkı dostlar bir gün fena şekilde yağan bir yağmura yakalandı. 

Çekimler 17 kişilik bir ekip tarafından gerçekleştirildi.  Ekibin en büyük özelliği farklı milletlerden insanların aynı iş ortamında buluşması oldu. Görüntü yönetmeni Uğur Becer’in yanı sıra 3 tane görüntü yönetmeni asistanı bulundu. Ergen’in makyözü Japon Yuko Takahashi, kuaförü ise Takashi Ashizawa’ydı. Styling’ini ise Raisa-Vanessa Sason üstlendi.


Havuza düşen köpeği bakın kim kurtardı?

Havuza düşen köpeği bakın kim kurtardı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Fenerbahçe sil baştan! İşte o köklü değişikler...