• $8,1509
  • €9,7085
  • 454.126
  • 1378.13
22 Şubat 2019 Cuma 08:00 | Son Güncelleme:

İstanbul’da Fransız lezzetleri

İstanbul’da Fransız lezzetleri

Mandolini İtalyan ve Fransız mutfağının en güzel örneklerini sunmak için Nişantaşı’nda hizmete başladı.

Ödüllü şef Hakan Özfırıncı eşliğinde 10 profesyonel şef İtalyan ve Fransız mutfağının doyumsuz tatlarını misafirlere farklı lezzet deneyimleriyle sunuyor. İç dekorasyonuyla sizi farklı bir ortama götürecek olan Mandolini özel hazırlanmış sıcak İtalyan ekmekleriyle de damak tadınızın sınırlarını zorlayacak. Özel mönüleriyle lezzetli bir yolculuğa çıkaran mekân, İstanbulluların favori lezzetleri arasında olmayı şimdiden başardı. 

Kalamış’ta caz yemeği

Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in terasında hizmet veren Ouzo Roof Restaurant, “Kalamış Live” konseptiyle yeniden usta sesleri bir araya getiriyor. 

Ege ve Mezopotamya bölgesine ait ürünlerle hazırlanan keşif lezzetlerini deneyimlerken Taylan Erler, caz performansıyla sizleri farklı bir yolculuğa çıkaracak.

Lacivert mönüyü yenilemeye gitti

Boğaz manzarasıyla misafirlerini görsel bir şölene davet Lacivert, mönüsünü yeniledi. Mönü makarna alfredo soslu deniz mahsullü mafalda, kalamar, karides ve midyenin bir araya gelişiyle lezzetleniyor. Kırmızı et severler için listeye  eklenen dana bonfile, fırınlanmış bebek patates, sarımsak ve ızgara mantarla birlikte servis ediliyor. 

Denize nazır kahvaltı keyfi 

Aqua Florya’da hizmet veren Meos Balık’ta hafta sonu sizleri özel bir serpme kahvaltı bekliyor. Şehir yaşamının stresinden uzakta huzurlu birkaç saat geçirmenizi sağlayan mekânda manzaraya ve lezzete doyamayacaksınız. 30 çeşit serpme doğal kahvaltılıkları, bazlama, pişi ve ev yapımı reçelleri ile hafta sonları sevdiklerinizle kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.  

<p>Peki, kod 29 olarak bilinen fedih kodunun kaldırılması ne  anlam ifade ediyor? Çalışma hayatından

Kod 29'un kaldırılması ne anlam ifade ediyor?

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü