• $ 5,7496
  • € 6,3617
  • 271.886
  • 105380
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Haftanın filmleri

Vizyonda bu hafta

KAÇIS PLANI 3

Hong Kong temelli bir teknoloji güvenlik şirketinin uzmanlığı yürüten bir adamın kızı kaçırılmıştır. Standart bir fidye isteme durumu gibi görünmektedir. Kızın sağ salim geri getirilmesi için güvenlik uzmanı Ray Breslin ve ekibinin yardımına başvurulur. Breslin ve ekibi kaçırılma hakkında daha derine indikçe suçluların eski düşmanlarından birinin acımasız oğlu olduğunu keşfederler.

- Yön: John Herzfeld

- Oyn: Sylvester Stallone, Dave Bautista, Harry Shum Jr.

- Tür: Aksiyon

- IMDB: 4.4

Astronot Wılly: Macera Gezegeni

Ailesiyle uzayda seyahat eden Willy, uzay gemisinde yaşanan bir sorun sonucu ailesinden ayrılmak zorunda kalır. Willy, uzay gemisinin kapsülü ile vahşi ve keşfedilmemiş bir gezegene iniş yapar. Hem gezegeni bilmemesi hem de ailesinin yanında olmamasından dolayı ne yapacağını bilemeyen Willy’ye, bir hayatta kalma robotu olan Buck yardımcı olur.

- Yön: Manuel J. García

- Ses: Carlos Latre, María Querol, Anabel Alonso

- Tür: Animasyon

Ölümcül Sular

Florida’da 5. Kategorideki bir kasırgayla karşı karşıya kalan genç kadın, bölgedeki diğer sakinler gibi evini terk etme emrini yerine getirmemeye karar verir. Kasırga yaklaşırken botuna atlayıp kayıp olan babasını aramaya çıkar. Bölgeyi sel basmaya başladığında babasını ve köpeğini bulan kadın, yaralanmış olan babasını kurtarmaya çalışırken kendisini su altında kalan bir evin içinde bulur. n Yön: Alexandre Aja

- Oyn: Kaya Scodelario, Barry Pepper, Ross Anderson

- Tür: Korku

Colette

Karizmatik Parisli yazar Henry Gauthier-Villars ile evlendikten sonra Sidonie-Gabrielle Colette, Fransa’nın kırsal kesimlerindeki hayatını, yaratıcı yeteneklerinin kıvılcımlandığı Paris şehrine taşınmak için terk eder. Willy mahlasıyla tanınan kocası, kendi isminde yayınlanacak bir romanın gizli yazarı olarak Colette’i kullanmaya başlar. Çalışmaları büyük başarılar elde ettiğinde, Colette, kocasının ona dayattığı edebi ve mecazi sınırlardan kurtulmaya çalışmaya başlar.

- Yön: Wash Westmoreland

- Oyn: Keira Knightley, Dominic West, Eleanor Tomlinson

- Tür: Dram

- IMBD: 6.8

Yuvaya Dönüş

1985 yılında İran-Irak Savaşı sırasında düzenlenen büyük bir operasyonla 215 yolcu İran’dan Türkiye’ye getirilir. Hayatları kurtulan bu yolcuların arasında Keiko adından Japon bir genç kız da bulunmaktadır. Keiko, İran’da yaşadığı dönemde Türk Büyükelçiliği’nde görevli, özel kuvvetlerden Üsteğmen Zafer ile büyük bir aşk yaşar.

- Yön: Hakan Kurşun

- Oyn: Furkan Palalı, Megumi Masaki, Burhan Öcal 

- Tür: Dram

Arkadaşımın Aşkı

Editör olan Daniel, lise öğretmeni olan eşi Isabelle ile mutlu bir evliliği olan bir adamdır. 50’li yaşlarını süren Daniel’in hayatı, yıllardır görmediği bir arkadaşı ile karşılaşmasıyla bambaşka bir hal alır. Sokakta yıllardır görüşmediği Patrick ile karşılaşan Daniel, arkadaşıyla yeniden bir arada olmaktan fazlasıyla memnun olur.

- Yön: Daniel Auteuil

- Oyn: Daniel Auteuil, Gérard Depardieu, Sandrine Kiberlain

- Tür: Romantik

- IMDB. 5.3


<p>Fethiye´de çiğ köfte dükkanı işleten Sedat Göbüt (34) ile bir turizm şirketinde çalışan Pınar Göb

Düğünde Pasta Yerine Çiğ Köfte Kestiler

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor