İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.6794
  • 5.4552
  • 191.08
  • 95852
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Haftanın filmleri

Birbirinden iddialı yerli ve yabancı filmler, bu hafta da vizyonseverlerin keyifli anlar yaşamasına neden oluyor.

x

Jumanji: Vahşi Orman - IMDB: 7.2

Jumanji’nin devam halkası olan film vizyon izleyicisini macera dolu bir yolculuğa çıkarıyor! 

 

Dört sıra dışı arkadaş bir video konsol oyunu bulur. Daha önce kimse bu oyunun adını duymamıştır. Heyecanla oyunu incelemeye başlayan ve oynamaya koyulan dört ergen kendilerini vahşi bir ormanda avatarların bedenlerinin içinde bulurlar. Kısa bir süre sonra Jumanji ile oynadıklarının düşünen çocuklar kendilerinin de bir oyunun içinde olduğunu keşfederler. Sonsuza kadar Jumanji’nin içinde hapsolmamak için hayatların macerasını yaşamak zorundadır.

- Yön: Jake Kasdan
- Oyn: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart 
- Tür: Fantastik

Karabasan - IMDB: 4.7

 

Alıce Arnold bir uyku doktorudur. Erkek kardeşinin gizemli ölümü onda büyük bir travma yaratmıştır. Uyku problemi yaşayan bir hastasını muayene ederken hastanın babası tarafından saldırıya uğrar. Ailenin uyku sorunlarının kaynağı olarak görülen baba yaptığı saldırı sonrasında tutuklanır ve hapse girer. Fakat bu her şeyin daha kötü olmasına neden olur.

- Yön: Jonathan Hopkins 
- Oyn: Maggie Q, Will Kemp, Sylvester McCoy
- Tür: Korku

Muhteşem Showman - IMDB: 7.9

Eşi Charity ve 2 küçük kızıyla sıradan bir hayat yaşayan P.T. Barnum (Hugh Jackman), ailesine daha müreffeh bir hayat yaşatamamanın verdiği üzüntüyü her gün hissetmektedir. Bir akşam kızlarıyla konuşurken aklına bir fikir gelir: Daha önce hiç görülmemiş şeyleri, insanlarla buluşturacaktır. 

- Oyn: Hugh Jackman, Zac Efron
- Yön: Michael Gracey
- Tür : Dans

Kalp Atışı Dakikada 120 - IMDB: 7.7

1990’ların başlarıdır, AIDS yıllardır öldürmektedir. Act Up-Paris de AIDS ile mücadele için kurulan sivil örgütlerden biridir. Nathan’da toplumun bilgisizliği ve duyarsızlığıyla mücadele veren, ilaç şirketlerinin çıkarcılığına karşı savaşan bu gruba katılmıştır. Şiddetli tartışmalar, eylemler ve coşkulu dans partilerinin kendisine yeni yer edinen Nathan, grubun radikal gücü Sean’a âşık olur. 

- Yön: Robin Campillo
- Oyn: Nahuel Perez Biscayart, Arnaud Valois, Adèle Haenel
- Tür: Dram

Loving Vincent - IMDB: 7.7

 

Van Gogh’un Fransa, Auvers’te öldüğü haberi, eskiden yaşadığı Arles kasabasına ulaşır. Van Gogh ile yakın arkadaş olan emektar postacının oğlu Armand, babasının ısrarları sonucu taziye mektubunu van Gogh’un ağabeyi Theo’ya götürmeye razı gelir. Paris’e vardığında Theo’nun da kardeşinin ardından vefat ettiğini öğrenince mektubu verebileceği bir akraba aramaya başlar.

- Yön: Dorota Kobiela, Hugh Welchman
- Oyn: Douglas Booth, Chris O’Dowd, Saoirse Ronan
- Tür: Animasyon

Parayı Bulduk

Çok akıllı bir kadın olan Nermin kumarhane müdürlüğü yapmaktadır; fakat kumar oynatmak yasaktır. Yakalanmamak için bir dizi önlem alan Nermin kumarhaneye film seti havası verir. Fakat bu hiç de iyi bir fikir olmayacaktır. Figüranlık yapan Artist Kemal, kumarhaneyi gerçek bir film seti zanneder ve işe başlar.

- Yön: İhsan Taş
- Oyn: Ersin Korkut, Alay Cihan, Afrikalı Ali
- Tür: Komedi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,

Cumhurbaşkanı Erdoğan´dan Eyüp Sultan´da dua

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Başbakan Binali Yıldırım oyunu İzmir'de kullandı

Liderler sandık başında

En Çok Okunanlar