• $ 5,9481
  • € 6,6351
  • 244.313
  • 94.498
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Ayrılık hiç kolay olmadı...

Müzisyen Alper Erinç’ten boşandıktan sonra bu konu hakkında görüş vermekten kaçınan Göksel, yıllar süren suskunluğunu ilk kez bozdu. Birlikte sayısız eserlere imza atan ikiliden Göksel, ‘Ayrılık hiç kolay olmadı’ dedi.

x

Olcay ÜNAL SERT 

Şarkıların buğulu sesi Göksel, 2007 yılında beş yıllık müzisyen eşi Alper Erinç’ten şiddetli geçimsizlik nedeniyle tel celsede boşanmıştı. O gün bugündür eski eşi hakkında ağızını bıçak açmayan sanatçı, yıllar sonra suskunluğunu bozdu. Birbirlerini severek evlendiği eşinden fikren ve ruhen anlaşamadığı için boşanan popçu, ‘Alper, benim hayattaki eşim, ayrıca müzikal eşim gibiydi. O ayrılık hiç kolay olmadı. Fakat Alper’den önce de albümlerim vardı benim. Hayatta yapmaktan en keyif aldığım şey müzik. Bir şekilde yoluma devam edecektim. Bu sefer Ozan Çolakoğlu’yla çalıştım. Bana aslında biraz yalnızlık iyi geldi. Kendi üretimimi etkilediğini düşünüyorum. Biz Alper’le çok güzel şeyler yaptık, uzun müzikal kimliğimi oluşturdu o albümler ama dördüncüsünden sonra artık değişikliğe de ihtiyacım vardı’ diye konuştu. 

OZAN'LA YENİ DÖNEMİM BAŞLADI

Bundan sonraki çalışmaları için kendini ünlü müzisyen Ozan Çolakoğlu’na emanet ettiğini belirten sanatçı, şunları söyledi: ‘Ozan’la müzik hayatımın yepyeni bir dönemi başladı. Ben de artık ne yapmak istediğimi çok daha iyi biliyorum. O yüzden de bir sonraki albümde Ozan’la beraber olacak’ 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Ümraniye´de bir kadın şoförden alkışlanacak hareket. Atık kağıt yüklü arabasıyla yokuş yukarı çıkama

Yokuşu çıkamayan kağıt toplayıcı çocuğa böyle yardım etti

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

CHP'lilerden, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis toplantısıyla ilgili pes dedirten yalan

Diriliş Ertuğrul son bölümde çok konuşulan ayrılık