HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3363
  • 6,1166
  • 209.347
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Ayrılık hiç kolay olmadı...

Müzisyen Alper Erinç’ten boşandıktan sonra bu konu hakkında görüş vermekten kaçınan Göksel, yıllar süren suskunluğunu ilk kez bozdu. Birlikte sayısız eserlere imza atan ikiliden Göksel, ‘Ayrılık hiç kolay olmadı’ dedi.

x

Olcay ÜNAL SERT 

Şarkıların buğulu sesi Göksel, 2007 yılında beş yıllık müzisyen eşi Alper Erinç’ten şiddetli geçimsizlik nedeniyle tel celsede boşanmıştı. O gün bugündür eski eşi hakkında ağızını bıçak açmayan sanatçı, yıllar sonra suskunluğunu bozdu. Birbirlerini severek evlendiği eşinden fikren ve ruhen anlaşamadığı için boşanan popçu, ‘Alper, benim hayattaki eşim, ayrıca müzikal eşim gibiydi. O ayrılık hiç kolay olmadı. Fakat Alper’den önce de albümlerim vardı benim. Hayatta yapmaktan en keyif aldığım şey müzik. Bir şekilde yoluma devam edecektim. Bu sefer Ozan Çolakoğlu’yla çalıştım. Bana aslında biraz yalnızlık iyi geldi. Kendi üretimimi etkilediğini düşünüyorum. Biz Alper’le çok güzel şeyler yaptık, uzun müzikal kimliğimi oluşturdu o albümler ama dördüncüsünden sonra artık değişikliğe de ihtiyacım vardı’ diye konuştu. 

OZAN'LA YENİ DÖNEMİM BAŞLADI

Bundan sonraki çalışmaları için kendini ünlü müzisyen Ozan Çolakoğlu’na emanet ettiğini belirten sanatçı, şunları söyledi: ‘Ozan’la müzik hayatımın yepyeni bir dönemi başladı. Ben de artık ne yapmak istediğimi çok daha iyi biliyorum. O yüzden de bir sonraki albümde Ozan’la beraber olacak’ 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Kocaeli´de halk otobüsü şoförü, durakta tekerlekli sandalyede bekleyen engelli çocuğu ve annesini ar

Kocaeli´de halk otobüsü şoförü engelli çocuk için güzergahını değiştirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Emekli ocak ayı zam oranı na kadar oldu? SGK SSK BAĞKUR emekli maaşı ocak zammı...

En Çok Okunanlar