• $ 6,7688
  • € 7,6343
  • 366.799
  • 110022
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
10 Mayıs 2019 Cuma 08:00 | Son Güncelleme:

Anneler Günü'ne özel iftar

Ritz Carlton içinde yer alan Atelier Real Food, Anneler Günü’nü pazar günlerinin favori etkinliği Atelier Brunch ve Anneler Günü İftarı’yla kutluyor.

Pazar günü en değerli varlıklarımız olan annelerimiz için düzenlenecek Anneler Günü Brunch’ında ve iftar büfesinde ailece keyifli bir gün geçirirken, annelere özel %20 fiyat ayrıcalığı Atelier Real Food’un hediyesi olacak. Yılın en özel gününe yeni anılar ekleyeceğiniz iftar büfesi de kişi başı 195 TL fiyatla sunuluyor. Ayrıca Ramazan ayı boyunca her bir iftar menüsünden elde edilen gelirin 5 TL’si “Rehber Köpekler Derneği”ne bağışlanıyor.

Geleneksel iftar 

Mövenpick Hotel Istanbul, Türk ve Osmanlı yemek kültürünü yansıtan lezzetlerle bezenmiş, canlı fasıl müziğinin eşlik ettiği iftar büfesiyle geleneksel Ramazan sofralarının keyfini yaşatıyor. İftar büfesinde, Ramazan şerbeti, çeşit çeşit iftariyelikler, Ramazan pideleri, zeytinyağlılar, yöresel çorbalar, ızgara ve kebap çeşitleri, mantı, döner ve 11 Ayın Sultanı’na layık lezzetler yer alıyor. 

Ramazan ruhu Süleymaniye’de

Süleymaniye Camii’nin tam karşısında, her gün yüzlerce ziyaretçiyi ağırlayan Tarihi Beydağı Kuru Fasulyecisi, her keseye uygun menüler hazırladı. Mimar Sinan’ın en önemli eserlerinden biri olan Süleymaniye Camii başta olmak üzere, kuru fasulyecileri ile de nam salmış olan Süleymaniye, her gün binlerce kişiyi misafir ediyor. 

5 ayrı menü 

Hilton Istanbul Maslak ramazan ayı boyunca 5 ayrı set menü ve açık büfe seçeneğiyle misafirlerini ağırlıyor. Kıymalı tarhana çorbasından ezo geline, yuvalamadan mercimek çorbasına Türk mutfağından seçmeler sunulurken ara sıcaklarda sebzeli börek, kuru etli patlıcan dolması, taze baharatlı Anadolu mantısı gibi her zevke hitap edecek lezzetler bulunmakta. 

Libya ordusu Terhune vilayetini kuşattı

Libya ordusu Terhune vilayetini kuşattı

Bakan Mustafa Varank, Yerli Tanı Kiti'ni tanıttı

Bakan Mustafa Varank, Yerli Tanı Kiti'ni tanıttı

6 Haziran 2020 burç yorumları! Güneş Mars karesi otoriteyi zorlayacak

6 Haziran 2020 burç yorumları! Güneş Mars karesi otoriteyi zorlayacak

Filizlenen sarımsağı sakın atmayın!

Filizlenen sarımsağı sakın atmayın!