• $ 7,2916
  • € 8,5355
  • 477.149
  • 1060.59
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
03 Mayıs 2019 Cuma 08:00 | Son Güncelleme:

Ajanda da bu hafta

Hayalinizdeki düğünü yapın

İlhamını doğadan alan Six Senses Kaplankaya, Ege’nin romantik atmosferinde mutluluğa adım atacak çiftlerin hayallerindeki düğünü gerçeğe dönüştürüyor. Turkuaz renkli denizi, altın renkli uzun kumsalları ve en özel “imza”ya şahitlik eden yemyeşil pastoral manzaralarıyla yaz düğünlerinin yeni çekim merkezi…  Kumsalda eğlenceli, enerji dolu bir parti veya Wild Thyme Restoran’ın havuzlu terasında sofistike bir kokteyl ya da tarihi Zeytinyağı Fabrikası’nda sıra dışı ve otantik bir düğün için Six Senses Kaplankaya birçok alternatif sunuyor. 

İndirim fırsatı 

Tasarımı şıklıkla buluşturan marka Tergan, Anneler Günü’ne özel kampanyasıyla moda ve kaliteyi annelerimizin ayağına getiriyor. Tergan, annesine hem kalıcı, hem rahat, hem de şık bir hediye arayanlara, 2019 yaz koleksiyonuna özel yüzde 70’e varan indirim sunuyor.

Enerjik koleksiyon 

Bu sezon pırıltılı kristaller ve gözlük saplarındaki vurgulu logo kullanımıyla öne çıkan Miu Miu gözlük koleksiyonunda sofistike ve feminen cazibe sahnede! Koleksiyondaki modeller, farklı tarzları ve ilhamları harmanlayarak kalıpların ötesinde bir enerji yayıyor.

En şık hediye 

İpekyol 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, #annemsayesinde diyerek annelerimiz için hediye alternatifleri sunuyor. Alışverişlerinize özel; her 650 TL’lik alışverişe 200 TL; her 1.100 TL’lik alışverişe 400 TL hediye çeki armağan ediyor.

Vintage dokunuş

Prada’nın yaz koleksiyonu yeni ve modern şıklığın nostaljiyle dansı niteliğinde! Prada erkek reklam kampanyasında fotoğraflanan bu model, karemsi asetat ön kısmı sofistike ikili köprü ve oldukça ince metal saplarla bir araya getiriyor.  

Trump ve CNN arasındaki gerginliğin sebebi nedir?

Trump ve CNN arasındaki gerginliğin sebebi nedir?

Acun Ilıcalı: Cemal Can Survivor şampiyonluğunu hak etti!

Acun Ilıcalı: Cemal Can Survivor şampiyonluğunu hak etti!

NATO'nun en güçlü orduları arasında Türkiye kaç�

NATO'nun en güçlü orduları arasında Türkiye kaçıncı sırada?

ŞOK 8 Ağustos 2020 aktüel ürünler kataloğu çı

ŞOK 8 Ağustos 2020 aktüel ürünler kataloğu çıktı!