• $8,3189
  • €9,752
  • 501.533
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Eylül 2020 Cuma 19:29 | Son Güncelleme:

Pelin Karahan: Oyuncu da olunur anne de!

Pelin Karahan: Oyuncu da olunur anne de!

Pelin Karahan, kadın oyuncuların anne olduktan sonra setleri bırakacağı yönündeki algının yanlış olduğunu söyledi. Karahan, "Oyunculuk ve annelik birlikte yürütülür" dedi.

Pelin Karahan, sektördeki kadın oyuncuların anne olduktan sonra setleri bırakacak şeklindeki düşüncenin yanlış olduğunu söyledi. İki çocuğu bulunan oyuncu, içine sinen bir proje olursa setlere döneceğini anlattı. Hem anneliğin hem de oyunculuğun birlikte yapılabileceğini anlatan Pelin Karahan, “İkisi çok karşılaştırılabilecek şeyler değil. İkisinin de yaptıklarının karşısında aldığın duygular çok farklı. Annelik bambaşka bir şey" dedi. Üçüncü çocuğu düşünmediklerini de söyleyen Pelin Karahan, "3 erkekle ilgilenmek kolay değil. Hepsi ayrı ilgi istiyor, ben ancak yetişebiliyorum. Bir de kızım olursa kim bakar bilmiyorum. Üçüncü çocuğu düşünmüyorum. Allah isteyenlere versin" şeklinde yanıtladı.

ÇOCUKLARA PARAMIZ YETMEZ DİYORUM

Hayatı boyunca gereksiz harcamalar yapmadığını ve iyi para biriktirdiğini söyleyen oyuncu, "Hiç pişman olduğum bir harcamam olmadı. Çocuklar için gerçekleştirdiğim harcamalar da geçerli. Çocuklar her şeyi istiyor ve en pahalısını istiyor. Annecim onlara paramız yetmez diyerek, 20-30 liralık şeyler alıyoruz" diye konuştu.

Demet Akbağ: Bu sektördeysen kilonu koruyacaksın

Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer'i ölümle tehdit ettiği iddia edilmişti... Hazar Ergüçlü de dava yolunda!

Fikret Orman ve sevgilisi Tuğba Coşkun'un evlilik sessizliği

<p>Editör: <a href='mailto:duygu.gecu@turkmedya.com.tr'>duygu.gecu@turkmedya.com.tr</a></p><p>Kurgu:

Charlie Hebdo neyin peşinde?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Genelkurmay arşivlerinden renkli Atatürk fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları