• $8,0591
  • €9,6731
  • 452.53
  • 1411.27
14 Mayıs 2020 Perşembe 20:00 | Son Güncelleme:

Ozan Çolakoğlu: Gülşen ve Tarkan gibisi gelmez

Ozan Çolakoğlu: Gülşen ve Tarkan gibisi gelmez

Müzik dünyasında 'büyük isimler' konseptinin geride kaldığını söyleyen aranjör Ozan Çolakoğlu "Yeni starlar çıkıyor ama kalıcı değiller. 90'lardaki sanatçılar şanslıydı" dedi.

Aranjör Ozan Çolakoğlu, eşi Gülşen ve Tarkan gibi büyük sanatçıların artık çıkamayacağını söyledi. Bu durumun nedenini aranjör, değişen müzik algısına bağladı. Instagram’da bir canlı yayına katılan Çolakoğlu, sanat dünyası için “Yeni starlar, yetenekli insanlar çıkıyor tabii ki ama Tarkan, Gülşen gibi büyük isimler konsepti geride kaldı. Çünkü müzikteki kavramlar artık değişti. Bana bir şarkı dinletiyorlar biliyorum ki olmayacak ama insanlarda tuhaf bir özgüven var. Ses yok, şarkı yok, ben anlamıyorum bu güvenlerini” dedi. 90’lı yıllardaki sanatçıların şanslı olduğunu anlatan aranjör, “Televizyonlar, radyolar yeniydi. Kendini yenileyen bugünlere gelebildi” ifadelerini kullandı.

EŞİM ÇOK SABIRSIZDIR

Canlı yayın esnasında Ozan Çolakoğlu ile Gülşen’in tatlı bir atışması da kameralara yansıdı. Eşi Gülşen’in şarkının aranjesi yapılırken telaşlı olduğunu anlatan müzisyenin bu sözlerine Gülşen, “Üstünden 5 ay geçince hadi bitir demiş olabilir miyim acaba” dedi.

Aslıhan Gürbüz: Traktör kullanamayan çiftçi adayı

Hercai'nin Reyyan'ı Ebru Şahin hediye değil, iyilik istiyor

<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Karayipler'de volkan patlaması: Yanardağı'nın neden olduğu kül tabakası hayatı zorlaştırdı

İstanbul'da beliren hilal görenleri kendine hayran bıraktı

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti