• $7,7872
  • €9,2884
  • 452.88
  • 1346.37
30 Ekim 2020 Cuma 00:36 | Son Güncelleme:

Polat Alemdar EDHO'ya katılacak mı? Kurtlar Vadisi'nin efsane ikilisi Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarca bir araya mı geliyor? Yeni gelişme!

Polat Alemdar EDHO'ya katılacak mı" Kurtlar Vadisi'nin efsane ikilisi Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarca bir araya mı geliyor" Yeni gelişme!

Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar ve Süleyman Çakır karakterleriyle adeta efsaneleşen Necati Şaşmaz-Oktay Kaynarca ikilisinin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinde yeniden bir araya geleceği iddia edildi. İddialar devam ederken konuyla ilgili gelen son haber kafaları karıştırdı.

Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri Polat Alemdar'ı canlandıran Necati Şaşmaz'ın ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a (EDHO) katılacağı öne sürülüyor. Sosyal medyada da uzun süredir dile getirilen iddialarla ilgili kafa karıştıran bir gelişme yaşandı. 

NECATİ ŞAŞMAZ VE OKTAY KAYNARCA EDHO'DA BİRLİKTE Mİ OYNAYACAK?

Süleyman Çakır-Polat Alemdar karakterleriyle müthiş bir uyum yakalayan Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz'ın yeniden aynı dizide buluşacağı söylentileri hem Kurtlar Vadisi hem EDHO hayranlarını heyecanlandırdı. Hızır Çakırbeyli ve Polat Alemdar'ın bir araya gelecek mi?

Kurtlar Vadisi'nde Süleyman Çakır'ın erken ayrılışı izleyicilerden büyük tepki almıştı. Dizi karakteri olan Süleyman Çakır için cenaze namazı kılınması ve dizide Çakır'ı pusuya düşürerek öldüren Cerrahpaşalı Halit rolünü canlandıran Mehmet Özcan Varaylı'nın bir markette bu yüzden saldırıya uğraması hafızalarda tazeliğini koruyor.

Öte yandan Necati Şaşmaz'ın EDHO'ya ne zaman katılacağı ile ilgili yapımcıdan resmi bir açıklama yapılmadı. İddialar arasında ünlü ismin diziye ne zaman dahil olacağına ilişkin de bir bilgi yer almıyor.

"POLAT ALEMDAR EDHO'YA KATILMAYACAK"

Sosyal medyada da uzun süredir konuşulan iddialarla ilgili yeni bir haber geldi.

TV100'den Birsen Altuntaş iddianın gerçeği yansıtmadığı ve Necati Şaşmaz'ın projeye katılmasının söz konusu olmadığını yazdı.

Erkenci Kuş ve Bay Yanlış'tan sonra Can Yaman'dan vazgeçtiler!

<p>Türkiye’nin politik ve toplumsal gündemine temas eden “Bir Başkadır” dizisi Oğu

Bir Başkadır'a 'oryantalizm' eleştirisi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bakan Nuri Ersoy ''Göbeklitepe'den daha eski bir yerleşim merkezine ulaşacağız''

'Yeditepe Huzur' uygulamasının bilançosu açıklandı